خانه
4.48K

از اول دی تا 15 دی به شما چخواهد گذشت

 • ۰۹:۱۲   ۱۳۹۲/۱۰/۷
  avatar
  کاربر جديد|86 |92 پست


   


  متولدین فروردین :با خوش اخلاقی،جلوی خیلی از مسائل پیچیده آینده را می توانی بگیری.انسانی آرام بودن،خودش نعمتی بزرگ است.افرادی که هر روز صبح با دلهره و تشویش و نگرانی روزشان را آغاز می کنند،با این رفتار،هم خودشان و هم دیگران را به دردسر می اندازند.اگر تو هم خودت را جزو چنین افرادی می بینی،سعی کن از همین امروز برای تمام گرفتاری هایت راه حلی پیدا کنی.ببین در زندگی اطرافیانت چه کسی آرامش بیشتری دارد.با او مشورت کن،تا راهی پیش پایت بگذارد.اینقدر دنبال عیب و نقص دیگران نباش.هیچ کسی را بدون عیب پیدا نخواهی کرد؛چون گل بی عیب خداست.با ملاطفت و مهر با کسانی که تو را می آزاند،صحبت و یا به آن ها این نکته را گوشزد کن.محبت کردنت را بی منت انجام بده.بعد ازمدتی از او انتظار داری که برایت محبتی بکند و اگر نکرد،ناراحت می شوی بر باد رفته،صد بار بهتر است از یاد رفته زبان مادری که ما حرف می زنیم باید خیلی آسان و قابل فهم باشد؛اما حالا وقتی یکی به آدم می گوید:دوستت دارم.آیا واقعا معنایش را می فهمد که این را می گوید یا همینطور بدون توجه به بار عاطفی این کلایم می گوید.پس حواست را جمع کن و قبل از باور هر حرفی،شخص مخاطبت را بشناس.مسافرت را اگر دوست داری،فرصتی برای خودت به وجود بیاور که آب و هوایی عوض کنی.

  متولدین اردیبهشت :برای هیچ کاری تضمین وجود ندارد فقط احتمال دارد که آن کار،همانی بشود که تو می خواهی،پس امیدوار و با تمام انرژی و علاقه کارت را ادامه بده تا به موفقیت برسی.خودخواهی،خرده گیری،وسواس،تندخویی و بسیاری از این قبیل اخلاق ها کار خوبی نیست؛انسان را از حقیقت باز می دارد که اگر چنین چیزهایی را در وجودت حس می کنی با دیگران به تو می گویند،از خودت دور سازی.هنگامی که اوضاع زندگی تو در بهترین حالت است و در حساب بانکی خود پول فراوان داری،به افکارت و دلت هم توجه داشته باش.بگذار که جنبه های دیگر نیز مثل انسان دوستی و کرم و بخشش غنی باشی.کسانی که هوش برتر دارند باید از همین استعداد خدادایشان استفاده ببرند که در این صورت،می توانند به مقام بالایی دست یابند و نردبان ترقی را با توکل بر خدا و تلاش ممتد طی کنند.به افراد نزدیکت،چه خانواده و فامیل و چه دوستان و آشنایانت،فقط نگو که الان گرفتارم.اگر کمی هم با آنها همدری کنی،بهتر است تا اینکه فقط با یک کلمه آن ها را برانی.شاید روزی تو محتاج همین همدردی و محبت کوچک باشی و آنها برای تو وقت نگذارند و بگویند که گرفتارند.شاد بودن و خوشحال زیستن در هر لحظه مهم ترین و بهترین هدیه ای است که می توانی داشته باشی.

  متولدین خرداد :ای خدای مهربان،قرار ده بی نازی را در نفس من و یقین را در دلم و اخلاص را در کردارم و روشنی را در دیده ام و بینایی را در دینم.برای به دست آوردن و موفق شدن در کاری،انسان چیزی را به دست می آورد و چیزی را می بازد.همیشه آرزوهای بزرگ،از آرزوهای کوچک و نیز شعله های بزرگ،از جرقه های کوچک به وجود می آید.برای اینکه بتوانی انسان بزرگی شوی،یادت باشد که باید قلبی کودکانه داشته باشی.آن دسته که هنوز ثروتمند نشده اند باید به این راه،روی بیاورند،کمتر از درآمد خود خرج کنند و مازاد را سرمایه گذاری کنند.در زندگی برای خودت قوانین را درست کن و نام آنها را ارزشهایت بگذار.از خودت همیشه بپرس که برای رسیدن به سرنوشتی که آرزویش را داری و شایستگی آن را نیز داری،چه ارزش هایی ضروی است و آنگاه فهرستی از این ارزش ها برای خودت تهیه کن و بعد به آنها اولویت بده و مرتب کن.با شخص با تجربه ای هم می توانی به مشورت بنشینی،ارزش های نامناسب را خط بزن و ارزش های بهتر و خوب را اضافه ساز.تا کیفیت زندگی ات به شکل دلخواهت بشود.اتفاقاتی در زندگی می افتد که آدم را برای مدتی به عقب می کشاند؛درست در همین شرایط است که باید کل انرژی ات را جمع کنی و به فکر آینده باشی و راه حل سریعی برای رهایی پیدا کنی.

  متولدین تیر :هر دلی از اسرار عشق آگاهی ندارد،تنها کسی که عاشق حقیقی باشد،می تواند از رموز عشق و حقیقت آگاه شود و این حاصل نمی شود مگر در پرتو خواستن و تو کل بر ذات اقدس الهی که همه امور بستگی به محبت او دارد.اسرار خودت را به کسی نگو؛زیرا سینه ای که در حفظ راز خود به ستوه آید از سینه دیگران نباید انتظار امانت داشته باشد.فکر نکن هر کسی که سنش بالا رفت باید آدم عاقلی باشد،انسانها به نسبت تجربه هایی که کسب می کنند،عاقل نیستند؛بلکه به نسبت ظرفیت که برای تجربه کردن دارند عاقلند و این امر،به سن و سال شخص بستگی ندارد.بعضی وقتها اگر احساس می کنی که تنهایی و ای کاش کسی بود که دیگر احساس تنهایی نمی کردی،این را بدان که تنهایی از همنیشین بد بهتر است و همنشین خوب و شایسته از تنهایی بهتر.برای پیدا کردن دوستان خوب به مکان هایی برو که بتوانی آنها را در آنجا پیدا کنی.مثبت بودن را با کسانی که در زندگی ات هستند به اشتراک بگذار و آنگاه ظعم قوی بودن را احساس کن.ایمان به خدا و به آخرت تو را از کا رهای زشت دور می ساید.اگر کم کم بی حوصله و یا بی توجه به عبادت هایی شده ای ،شرایطی را در خانه ات درست کن تا به وظایف دینی ات بهتر برسی.

  متولدین مرداد :همیشه مثل ساحل آرام باش تا دیگران مانند دریا بی قرارت باشند،تا خدا هست،دل تنها نیست.اسیر لطف خدا باش که بی خدا زندگی هرگز زیبا نیست.برای اینکه بتوانی به خوت و بعد به دیگران انرژی مثبتی بدهی باید روحیه بشاش و پر انرژی داشته باشی و نحوه لباس پوشیدنت هم نقش مهمی در این امر دارد.رنگهایی که در لباسهایت به چشم می خورند،خیلی در روحیه ات و بر خوردت با دیگران تاثیر دارد.همانقدر هم نوع لباس پوشیدنت را اگر بتوانی به روز کنی،آنگاه است که می بینی،اطرافیانت هم به تو خواهند گفت که کار خوبی کرده ای.همه موجودات به اندازه درک و فهم و عقل خودشان فکر می کند؛چه برای به دست آوردن غذا و یا فرار از شکار شدن همیشه در تفکر هستند.انسان اما بیشتر از بقیه موجودات دیگر فکر می کند هم همین عقل و شعورش است که او را از دیگر موجودات متمایز کرده است.اگر به سالیان گذشته و تفکراتت لحظه ای بیندیشی می بینی که با امروز شاید یک آدم دیگری شده ای.تغییراتی که در زندگی ات انجام داده ای باعث پیشرفت و کمالت شده است.الگوهای انسان های برتر را برای خودت بردار،آنگاه خواهی دید که در آینده چقدر موفق تر خواهی بود.زمانی که با هر کسی شروع به گفتگو می کنی،سعی کن شنونده خوبی باشی و بگذاری که او تمام حرفهایش را از سر صبر با تو بیان کند.نقش پیشگویی را بازی نکن که می داند چه می خواهد بگوید.

  متولدین شهریور :اگر هر روز راهت را عوض کنی،هرگز به مقصد نمی رسی.در اندیشه آنچه کرده ای و تو را به گذشته وصل می کند،نباش؛بلکه در اندیشه آنچه نکرده ای باش و خودت را به حال وصل کن تا به یک آینده روشن با آرامش و خوشبختی بیرسی.شاید سال ها به نزدیکانت بدرفتاری کرده ای و آنها از تو دلخور هستند.اگر به نقطه پشیمانی رسیدی،حالا در هر سنی و در هر کجای زندگی ات که هستی،بهترین راه،یک معذرت خواهی درست و حسابی و قول دادن این است که دیگر تکرار نخواهد شد و باید سریع شروع به بهبود شرایط بکنی.هیچ گاه برای چنین کاری دیر نیست،هر چند که فرصت کمی هم که داشته باشی.امکان جبران و جلب محبت را به وجود بیاور.افرای که در پی تحصیل هستند اگر تاکنون در تحصیلشان موفق نبوده اند،باید با یک مشاور به گفت و گو و مشاوره بنشینند و راه درستی را از او یاد بگیرند و در اثر ممارست به نتایج بالا دست یابند.در حل مسائل نا امید نشو و هیچ وقت نه خودت به خودت بگو و نه بگذار دیگران تو را نا امید کنند و بگویند که کار از کار گذشته است.آدم های هوشیار در آخرین لحظات نا امیدی و تاریکی هم دست و پایی می زنند تا بعدا پشیمان نشوند.به قول معروف در ناامیدی بسی امید است،پایان شب سیه سپید است.اگر کاری داری که از آن زیاد راضی نیستی باید به کار جدیدی رو بیاوری و برای شروع یک کار جدید هیچ وقت دیر نیست.تمام دل و جراتت را جمع کن و با توکل بر خدای بزرگ و افراد با تجربه به دنیال ایده های نو برو و به کارت زمان بده تا بازدهی خودش را نشان دهد.

  متولدین مهر :این روزها کلی فکر خوب داری ولی فشار کارهای باقیمونده از قبل و تنبلی شروع کارهای جدید وقت عملی کردنشون رو بهت نمی ده. تمرکز کردن روی یک چیز مهارت اصلی انسان نیست. ما توسعه پیدا کردیم که در هر لحظه مواظب کلی چیز باشیم و به همین علت پیش بردن یک کار خاص نیازمند تمرکزی بیش از حده. دینامیک رابطه ات دستخوش تغییر است و از شکلی که داشته فاصله خواهد گرفت. احساس بازتر بودن میکنی و قابلیت پذیرش ایده‌هایی جدید رو داری. اگر بتونی این خصوصیت رو با رابطه ای عاطفی ترکیب کنی ، لحظاتی شاد برای هر دو طرف خواهی ساخت. در واقع در زندگی عشقی این چند وقتت کلمه «عجیب و غریب» به معنی«داغ» خواهد بود.
  متولدین آبان :در ماجرایی بیشتر از اونی که از اول فکرش رو کرده بودی درگیر می شی. مثل دریاچه‌ای که توش شیرجه می زنی و می فهمی عمقش خیلی بیشتر از اونه که فکرش رو می کردی. به خودت اجازه بده که با وقایع بالا و پایین بشی چون هر آدمی سالمی باید بالا و پایین عاطفی داشته باشه. خوشبینی می تونه این هفته ات رو متحول کنه T اونهم به نفع خودت. ساترن که تقریبا از یکسال قبل در حال عبور از آسمونت بود در این هفته روی محور رابطه یک کسوف ایجاد می کنه و فقط خوشبینی تو است که باعث می شه بدون جنجال از کنار این تاریکی بگذری. باور جدید بهت اجازه می ده بازهم دنیا رو قشنگ و شاد ببینی.

  متولدین آذر : به نظر می یاد که همه دارن زیادی سریع حرکت می کنن. این قابلیت رو داری که آرومشون کنی ولی آیا واقعا لازمه؟ در آرامشی که داری شاید بهتر باشه تمرکزت رو بذاری روی تجدید قوای خودت و کمی بیخیال بقیه و اشتباهاتشون بشی. استراحت کردن یکی از مراحل مهم رسیدن به موفقیت است پس وقت کافی رو برای استراحت بگذار. اصلی ترین رمز رسیدن به یک قلب شکوفا، داشتن یک ذهن شکوفا است و این هفته با همه وجود این رو درک خواهی کرد بخصوص از سه شنبه تا پنجشنبه. فکرت رو با یک کتاب تازه باز کن و هر چیزی در این هفته ممکنه اتفاق بیافته.

  متولدیندی :تولدت مبارک،روزهای خوب را خودت باید بسازی.روزهای بد خودشان می آیند،تو چه بخواهی ای نخواهی در سبد زندگی،خوب و بد در هم است؛اما با پر انرژی بودن و درستکاری و راستگویی و پرهیز از هر چه شر به دنبال خودش می آورد،به طور نسبی می توانی از هیجانات اضافی در امان بمانی.زود رنجی و لجبازی و با عصبانیت رفتار کردن،فقط دیگران را از تو دور می سازد،ورزش و یو گا و تمرینات بدنی آرام و کششی می تواند کمکت کند که صبورتر باشی.قدر خانواده و دوستان خوبت را بدان و به آنها احترام بگذار.در بسیاری ا زمسائل آنها تنها کسانی هستند که می توانند به تو کمک کنند و باری از روی دوشت بردارند.ببین چه چیزهایی را دوست داری یاد بگیری و یا چه چیزهایی را دوست داری حفظ کنی.از همین امروز شروع به سعی و تلاشت بکن.بعد از یک ماه کارکردن روی استعدادهایت خواهی دید که چه پیشرفتی کرده ای.زمان خیلی زود می گذرد.کارهای مهمی را اگر در لیست کارهایت داری،پس از باقی مانده زمانشان استفاد کن.شاید برای رسیدن به هدفت ساعت ها ی زیادی را باید بیدار بمانی و توجه کامل را به آن کار مثلا درس خواندن و تمام کردن پروژه ای یا کار هنری و ...بکنی.کسانی را که فریبت داده اند رها ساز.به قولی گیریم که خلق جهان را به طریقی فریفتند،با دست انتقام طبیعت چه می کنند؟! کسی که به فکر درست کردن آینده خودش نیست،نمی تواند آینده کسی باشد.

  متولدین بهمن : تغییرات وسیعی که در زندگی ات هست باعث استرس خواهد شد. کارهای اجتماعی زیادی داری ولی دقیقا اونی نیستن که میخوای و درخشش مرکوری در خونه یازدهم دوستان، این موضوع رو برات تا حدی ناراحت کننده خواهد کرد. آدم لازم داره از کارهایی که می کنه راضی باشه. اینکه نمی تونی دقیقا ری مشکل انگشت بذاری معنی اش این نیست که همه چیز مرتبه. اگر واقعا انتظار داری شرایط عوض بشه، کارهایی که می کنی رو عوض کن. همچنین مرکوری حاکم عشق تو است روز پنجشنبه که به اورانوس می رسه شاهد جرقه‌های گرم و داغ در آسمون خواهی بود ، به طور خاص بین یک تو و یک دوست از جنس مخالف.
  متولدین اسفند :از چرخ و فلک اگر گله داری و فکر میکنی که کارت اصلاح نمی شود و با این وضع،حال و روزگار منظمی نداری و حس می کنی که راحتی و رفاه از زندگی ات رخت بر بسته و به زحمت می توانی به هدفت برسی یا اینکه کارها به درستی انجام نمی شود،شاید در اشتباه هستی و زمان آن رسیده است که با فردی با تجربه صحبت کنی و ببینی که اشتباهات از کجا پیش آمده است که آ ن را دوباره درست کنی؛زیرا این افکار و یکجا در جا زدن موجب فرسایش روح می شود و ناشی ازوسواس و تردید و دودلی ات است.تا می توانی رویاهایت را بزرگ در نظر بگیر و برای رسیدن به آن رویاها هم تلاش کن و قدرت دعا را فراموش نکن.بهترین دوست تو همان خدایی است که در هر حالی متوجه احوالت است.چیزهایی درباره تو می داند که خودت از وجود آنها مطلع نیستی.به والدینت احترام بگذار،آنها جز خوبی تو چیز دیگری را نمی خواهند.بهترین حسی که می توانی در انجام کارهایت داشته باشی،این است که بدانی،آنها ا زتو راضی اند.برای تاجرها و یا کسانی که در پی درآمد بیشتر هستند،بهترین حس این است که در کالاها و یا کارهایشان تنوع به وجود بیاورند.با ورزش های رزمی،قدرت بیشتری در زندگی خواهی داشت و اعتماد به نفست بیشتر می شود.

 • leftPublish
 • ۱۴:۰۰   ۱۳۹۲/۱۰/۷
  avatar
  باران
  دو ستاره ⋆⋆|482 |2288 پست
  ممنون از لطفتون
 • ۱۲:۴۰   ۱۳۹۲/۱۰/۲۰
  avatar
  صبا
  کاربر فعال|416 |581 پست
  اااااا من دیر خوندم!نمیشه از 15 دی تا آخر دی رو بزارین!
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع قبل
موضوع بعد
آخرین پست های این تالار
آخرین پست های این بخش
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2023 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان