خانه
3.39K

تصور هاى اشتباه در مورد ارگاسم

 • ۱۳:۲۶   ۱۳۹۱/۷/۱۹
  avatar
  کاربر جديد|44 |57 پست


  اجازه دهيد در اين قسمت چند تصور اشتباه که در مورد احساسات جنسى خانم ها شايع هستند را مورد بررسى قرار داده و شما را با حقايق آشنا کنيم!

  تصور غلط – يک خانم تنها زمانى از نظر جنسى احساس رضايت ميکند که به اوج لذت برسد

  حقيقت – بسيارى از خانم ها بدون رسيدن به اوج لذت هم از نظر جنسى احساس رضايت پيدا مى کنند. اگر چه توافق عام بر اين اصل استوار است که بهتر است آنها در هر تجربه جنسى خود، ارگاسم را تجربه نمايند، اما بسيارى از خانم ها اغلب هم از نظر فيزيکى و هم از احساسى حتى زمانيکه به اوج لذت هم نرسيده باشند، باز هم از شريک خود رضايت خاطر دارند. منتهاى مراتب مشکل زمانى ايجاد مى شود که خانم براى مدت زمان طولانى در هيچ يک از هم آغوشى هاى خود به اوج لذت نرسد.

  تصور غلط – ارضاى واژينال بهتر از انواع موضعى آن است

  حقيقت – تمام خانم ها زمانيکه نوبت به نحوه برقرارى ارتباط جنسى مى رسد، داراى اولويت هاى متفاوتى هستند. برخى خانم ها به صورت موضعى و سايرين از طريق شدت ارتباط داخلى به اوج لذت مى رسند. به عنوان نمونه مى توان به اين مطلب اشاره کرد که برخى از خانم ها تحريک خارجى واژن را آزار دهنده قلمداد مى کنند. نمى توان گفت که تحريک يک نقطه خاص، بهتر از مناطق ديگر است، بلکه اين امر صرفا به سليقه شخصى افراد مربوط مى شود.

  تصور غلط – ختنه توانايى خانم ها براى رسيدن به ارگاسم را کاهش مى دهد

  حقيقت – در زمان ختنه، حدود 30 تا 50 درصد از بافت سر آلت تناسلى مرد برداشته مى شود. برخى از آقايون اظهار داشته اند که پس از ختنه حساسيت آلت تناسلى آنها در هنگام برقرارى رابطه جنسى نسبت به گذشته کمتر شده است. البته تا کنون هيچ گونه مطالعه رسمى در مورد ارتباط ختنه و قابليت ارگاسم در خانم ها به ثبت نرسيده است. در حقيقت تمام اين موارد صرفا با خصوصيات فردى و علايق شخصى افراد بستگى دارد. تصور برخى از خانم ها اينچنين است؛ در صورتيکه بسيارى از خانم هاى ديگر هيچ تفاوتى ميان اين دو مقوله احساس نکرده اند.

  تصور غلط – کاندوم توانايى ارضاى خانم ها را کاهش مى دهد

  حقيقت – کاندوم يکى از روش هاى موثر و ضرورى در جلوگيرى از باردارى و سرايت ساير بيمارى هاى جنسى به حساب مى آيد. برخى از آقايون شکايت مى کنند که استفاده از کاندوم ميزان حساسيت آنها در زمان برقرارى رابطه جنسى را کاهش ميدهد و همين دليل سبب مى شود که قدرى ديرتر و سخت تر به اوج لذت جنسى دست پيدا کنند. برخى خانم ها نيز شکايت مشابهى را مطرح مى کنند؛ اما اگرچه کاندوم دخالتى در ارضاى جنسى خانم ها ندارد (به ويژه در ارضاى خارج از واژن) اما اگر خانمى احساس کند که کاندوم در روند ارضاى او خللى وارد مى آورد، مى تواند از همسر خود تقاضا کند که از انواع بخصوص آن که براى اين امر تعبيه شده ،استفاده نمايد. ( مثلا از کاندوم هاى راه دار )

  تصور غلط – هر چه آلت تناسلى مرد بزرگتر باشد، لذت جنس مخالف بيشتر ميشود

  حقيقت – از قديم گفته اند که "سايز مهم نيست، بلکه نحوه استفاده از آن است که اهميت دارد." اندازه آلت تناسلى مرد بر روى ارضاى زن هيچ گونه تاثير خاصى ندارد. هم آلت کوچک و هم آلت بزرگ مى توانند به يک اندازه به خانم ها لذت برسانند. دليل علمى اين مطلب آن است که هر چه به سمت قسمت هاى انتهايى واژن پيش رويم، تعداد سلول هاى عصبى به تدريج کاهش پيدا مى کنند و نتيجتا سايز آلت مرد هيچ نقش خاصى را در آن منطقه ايفا نمى کند. نقطه قابل تحريک اکثر خانم ها دو سانتى متر داخل واژن قرار گرفته که يک مرد با سايز معمولى هم مى تواند به راحتى آن نقطه را تحريک کند.

  گردآوری : به نقل از آرام ساحل


 • leftPublish
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع قبل
زیربخش
موضوع بعد
آخرین پست های این تالار
آخرین پست های این بخش
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2024 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان