خانه
3.22K

خودشناسي با انتخاب بوي دلخواه

 • ۱۲:۲۴   ۱۳۹۱/۱۱/۵
  avatar
  یک ستاره ⋆|836 |1199 پست

  «آلن هريس»، محقق و استاد دانشگاه، درباره اهميت رايحه و حس بويايي مي‌گويد: «حس بويايي شما، در مغز و 

  دقيقا در منطقه احساسات اوليه واقع شده است.»

   

   به همين علت است كه ارتباطات بويايي مربوط به دوران كودكي، مي‌تواند شخصيت رفتاري شما و هر آنچه را در ذهن خود ثبت كرده‌ايد، در دوران نوجواني و جواني شكل دهد

   بوي كلر در استخرهاي بزرگ

  مطالعات نشان مي‌دهد؛ كساني كه به شدت به بوي تند و تيز كلر آب استخر علاقه‌مندند، افرادي مخاطره‌جو و اهل ريسك‌ و مدام به دنبال كسب تجربيات جديد هستند. اگر شما به اين بو علاقه‌منديد، حتما از شنيدن خبرهاي هيجان‌آور و غيرمنتظره كه شما را متعجب مي‌كند، بسيار لذت مي‌بريد.

  بوي كباب، همبرگر و...

  تحقيقات نشان مي‌دهد؛ بودن با خانواده براي شما از اهميت فراواني برخوردار است. به همين دليل هميشه از استرس كمتري نسبت به ديگران برخورداريد. شما تلاش مي‌كنيد تا تمام اوقات فراغت خود را با عزيزان‌تان بگذرانيد. در جشن‌ها و تفريحات‌تان توجه به نوع غذا نيز اهميت ويژه‌اي براي‌تان دارد.

  بوي سبزه و گل

  شما كه عاشق بوي چمن‌هاي تازه كوتاه شده يا گل و سبزه هستيد، فردي مسئوليت‌پذير و دلسوزيد كه هرگز كاري را در نيمه راه رها نمي‌كنيد. شما با بوي طبيعت زنده‌ايد و اين؛ يعني شادكامي و سرزندگي. شما در هر حالي نشاط به دست آمده از طبيعت را با هيچ‌چيز ديگري عوض نمي‌كنيد.

  بوي كرم‌هاي ضدآفتاب

  شما فردي فعال، برون‌گرا و بانشاط هستيد كه شادترين لحظات زندگي‌تان مربوط به زماني است كه در حال انجام فعاليتي هستيد. يك سحرخيز واقعي كه با اعتماد به نفس بالا مي‌تواند روز را به خوبي آغاز كند.

  بوي بچه كوچك

  بوي شيرخشك بچه هميشه شما را سست و بوي تن نوزادان معمولا حس خوبي را در شما زنده مي‌كند. حسي كه به واسطه آن، خانواده بيش از همه‌چيز براي‌تان اهميت مي‌يابد. شما همانند مادران خانه‌دار يا مرداني كه عاشق زن و بچه خود هستند، دوست داريد تمام وقت خود را در خانه بگذرانيد و از بودن با نوزاد خود لذت ببريد. بوي خوش شيري كه هميشه از او مي‌آيد، بي‌اختيار شما را به سمت خانه مي‌كشاند تا بهترين لحظات را با او سپري كنيد. شما در خانه بودن، آن هم به دور از هرگونه هياهو و جنجال را به هر چيزي ترجيح مي‌دهيد.

  بوي عطرهاي سرد

  اگر به عطرهاي سرد علاقه‌منديد، فردي خوش‌شانس هستيد و جذابيت فوق‌العاده‌اي داريد. شما فردي نجيب، دقيق، شجاع و بااستعداد هستيد و در همه امور جانب اعتدال را رعايت مي‌كنيد. اگر عطرهاي سرد ملايم را ترجيح مي‌دهيد، فردي شوخ‌طبع، خوش‌قلب و روشنفكر هستيد و با هوش و زيركي خاصي رفتار مي‌كنيد.

  بوي عطرهاي گرم

  اگر عطرهاي گرم مجلسي را دوست داريد، شخصي لطيف و حساس هستيد كه به احساسات و عواطف در زندگي اهميت زيادي مي‌دهيد. شما شخصي باوقار، آرام و متين هستيد كه معمولا طرز لباس پوشيدن و ظاهر شما از نظر ديگران جذاب و دلنشين است. در مسائل كاري بسيار محكم و بااراده‌ايد و در حسابگري بسيار خوب عمل مي‌كنيد.

  اگر به عطرهاي تند و گرم علاقه‌مند هستيد، شخصي پرانرژي و با حرارت هستيد كه دست و دلبازي و مسئوليت‌پذيري از ويژگي‌هاي اصلي شخصيت شماست. اطرافيان‌تان نيز به راحتي مي‌پذيرند كه انجام كارهاي مهم را به شما واگذار كنند. 


  ویرایش شده توسط سولماز در تاریخ ۵/۱۱/۱۳۹۱   ۱۲:۲۸
 • leftPublish
 • ۰۸:۵۳   ۱۳۹۱/۱۱/۶
  avatar
  ساناز افشار
  چهار ستاره ⋆⋆⋆⋆|3627 |4913 پست
  من از بوی کرم ضد آفتاب خوشم می آد مرسی جالب بود
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع قبل
زیربخش
موضوع بعد
آخرین پست های این تالار
آخرین پست های این بخش
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2024 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان