خانه
25.5K

روشهاي افزايش سايز سينه در خانمها

 • ۱۱:۰۱   ۱۳۹۲/۴/۲۳
  avatar
  کاربر فعال|324 |534 پست

  روشهاي افزايش سايز سينه در خانمها


  اکـثر خانم هـا تـمايـل زيادي به تغيير انـدازه و شـکل سـيـنه هـايشان دارند. بـرخلاف تغييرات آرايشي که بسيار ساده و قابل برگشت هستند، جراحي سينه براي همه ي خانم ها مقدور نيست.

   

   

  جـراحي بـزرگ کردن سينه، عملي بسيار پرهزينه و وقتگير است،گاهي عواقب خطرناکي براي سلامتي دارد و نتيجه جــراحي کاملاً قابل پيش بيني نيست. اين موارد باعث مي شود که خانمـها علاقه چنداني بــه استفاده از عمل جراحي براي بزرگ کردن سينه هايشان نداشته باشند.

   

   

  البته خوشبختانه علاوه بر جراحي، راه هاي سالمتر ديگري نيز براي تغيير شکل و بزرگ کردن سايز سينه وجود دارد. در اين مقاله مي خواهيم شما را با اين روش ها که از استفاده از کِرم هاي مخصوص و قرص كمك گرفته است تا ورزش هاي ويژه، بيشتر آشنا کنيم. پس اگر مي خواهيد بالا تنه اي جذاب و گيرا داشته باشيد، اين مقاله را با دقت مطالعه کنيد.

   

   

   

  قرص هاي مخصوص بزرگ کردن سينه

  اين قرص ها معمولاً حاوي مجموعه اي از ترکيبات گياهي هستند. اين ترکيبات معمولاً شامل شنبليله، نخل اره اي، سيب زميني وحشي مکزيکي، رازيانه، دانگ کواي، داميانا و بوته خار شوک مي باشد.

   

  ترکيبات گياهي قرص هاي مخصوص بزرگ کردن اندازه سينه در بدن دقيقاً واکنشي مثل آنچه حين بلوغ اتفاق مي افتد و بافت سينه ي خانم ها شروع به رشد ميکند، ايجاد مي کند. اين گياهان استروژن گياهي به بدن مي رسانند که با ايجاد تغييرات هورموني، رشد بافت هاي ظريف سينه را از درون افزايش مي دهد. استروژن گياهي فراورده اي طبيعي است و کاملاً سالم و بي خطر است.

   

  البته گرفتن نتيجه ي دلخواه از اين طريق ممکن است طول بکشد. خانم هايي که سينه هايي کوچک تا متوسط دارند، زمانيکه از اين قرص ها استفاده کنند، تقريباً دو ماه طول مي کشد تا به نتيجه ي دلخواه خود دست يابند. برخي خانم ها به خاطر مشاهده ي تاثيرات مثبتي که اين قرص ها بر سلامتيشان داشته است، حتي پس از گرفتن نتيجه نيز مصرف اين قرص ها را متوقف نمي کنند.

   

   

   

  داروهاي گياهي، مثل قرص هاي بزرگ کردن سينه، نسبت به جراحي سينه مزاياي زيادي دارد: کم هزينه تر هستند، براي سلامتي بي خطرند، و عوارض جانبي نيز ندارند.

   

   

  کِرِم ها و لوسيون هاي مخصوص بزرگ کردن سينه

   


  اين روش وقتي به تنهايي استفاده شود، آنچنان موثر نيست. اما اگر استفاده از آن با ورزش و قرص هاي مخصوص تركيب شود، نتايجي عالي به دست خواهد آمد.

   

   

  کرم هاي مخصوص بزرگ کردن سينه نيز تقريباً مانند قرص عمل ميکنند. اين کرم ها حاوي ترکيبي از مواد گياهي با مواد شيميايي ملايم است که رشد سلول هاي چربي درون سينه را بدون زياد کردن رشد سلول هاي چربي ساير نقاط بدن، افزايش ميدهد.

   

   

  اين کرم ها تاثيرات آرايشي ديگري نيز دارند، و سينه ها را سفت تر و صاف تر مي کنند، و فرم و شکل سينه ها را بسيار مطلوب مي کنند.

   

   

  ورزش هاي مخصوص بزرگ کردن سينه

  ورزش هاي مخصوص بزرگ کردن سينه احتمالاً ارزان ترين و طبيعي ترين روش براي افزايش رشد سينه است اما نياز به توجه و دقت فراوان دارد.

   

  يکي از متداول ترين اين ورزش ها، حرکت "پوش آپ" مي باشد که در اينجا روش صحيح انجام آن را براي شما توضيح مي دهيم:

   

   

  روي يک سطح صاف، به روي شکم بخوابيد.
  زانوهايتان را خم کرده و قوزک پاهايتان را به صورت ضربدري روي هم قرار دهيد.
  حال درحاليکه کف دست هايتان با شانه ها در يک خط قرار گرفته است، آرنج هايتان را خم کنيد.
  با حفظ تعادل بر روي کف دستها و آرنج، بدنتان را از زمين بلند کنيد—به صورتيکه قوزک پاها هنوز حالت ضربدري را حفظ کرده باشد. در اين حالت شما وزن زيادي را بلند نمي کنيد. به هيچ وجه هنگام بلند کردن بدن از روي زمين آرنج هايتان را صاف نکنيد چون ممکن است به مفصلهايتان صدمه وارد کند.
  به آرامي کل بدنتان را پايين آوريد، اما روي زمين نخوابيد. بايد زاويه را تاجايي کم کنيد که بازوهايتان به موازات زمين درآيد.

   

  بايد اين حرکت را 10 مرتبه انجام دهيد، و هرچه جلوتر مي رويت تعداد اين دفعات را بيشتر کنيد.

   

  هنگام انجام ورزش هاي مخصوص بزرگ کردن سينه نيز بايد مثل ساير ورزش ها لباس ورزشي پوشيد و حرکات را روي يک سطح صاف و راحت انجام داد. اين حرکات اگر بدون توجه انجام شوند ممکن است باعث فشار و درد عضلات شود، پس اگر مشکل جسماني داريد، حتماً قبل از شروع با پزشک خود مشورت کنيد. دقت کنيد که حين انجام تمرينات به خود فشار نياوريد و اگر احساس ناراحتي کرديد، حرکت را متوقف کنيد. اين حرکات بايد به صورت روزانه يا حداقل دو يا سه بار در هفته انجام شوند. انجام اين حرکات باعث مي شود که سينه هايتان فرم زيبا و گِرد به خود بگيرند و همچنين عضلات پشتتان را نيز تقويت مي کنند.

   

  مي توانيد همراه با انجام اين تمرينات ورزشي از کرم ها و قرص هاي مخصوص بزرگ کردن سينه نيز استفاده کنيد تا نتيجه ي بهتري عايدتان شود.

   

   

   

  دوستای خوبم اگه سوالی هم داشتید خوشحال میشم کمکتون کنم !

   

   

   

   

   

 • leftPublish
 • ۱۲:۴۹   ۱۳۹۲/۴/۲۳
  avatar
  ronak n
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|13385 |16410 پست
  مهرسا جون این قزص ها عوارض نداره ، اونقدر داروهای مختلف هست که اطمینان رو از بین برده

  اگه عوارض نداره و تاییدیه وزارت بهداشت داره ، میشه اسم چند تا شو بگی

  ممنون
 • ۱۳:۲۷   ۱۳۹۲/۴/۲۳
  avatar
  مهرسا مهرسا
  کاربر فعال|324 |534 پست

  دوستای عزیز البته من باید بیشتر پرس و جو کنم در باره مارکای  مختلف اینو یه دکتر امینی معرفی کرده که اگه خواستید برید به وبلاگش سر بزنید.

   http://pezeshki-behdashti.mihanblog.com/post/17

   

   

  بزرگ کننده و سفت کننده-زیبا کننده و فرم دهنده سینه محصول آمریکا

  سفت کننده و حالت دهنده سینه

  ضد افتادگی و ترک های سینه

  تسریع رشد سلول های سینه

  افزایش خط سینه

  کاملا گیاهی و بدون عوارض

  مشتریان تهرانی در کمتر از یکساعت و توسط پیک محصول را دریافت می کنند

   

   

   

   

 • ۲۲:۴۹   ۱۳۹۲/۴/۲۵
  avatar
  asal shobeiry
  کاربر فعال|34 |146 پست
  برای داشتن ابروهایی زیبا سالم و متقارن و مناسب با صورت خود و بهره مندی از 30 تا 40 در صد تخفیف برای ابرو اصلاح وکس و رنگ ابرو انواع شنیون و میکاپ در ارایشگاهی مجهز و پیشرفته در شهرک غرب با این شماره تماس بگیرید 09301001477 عسل
  با مراجعه به سالن ما از بهتربن تخفیف آتلیه عکاسی در شهرک غرب برخوردار شوید
 • ۲۲:۵۰   ۱۳۹۲/۴/۲۵
  avatar
  asal shobeiry
  کاربر فعال|34 |146 پست
  برای داشتن ابروهایی زیبا سالم و متقارن و مناسب با صورت خود و بهره مندی از 30 تا 40 در صد تخفیف برای ابرو اصلاح وکس و رنگ ابرو انواع شنیون و میکاپ در ارایشگاهی مجهز و پیشرفته در شهرک غرب با این شماره تماس بگیرید 09301001477 عسل
  با مراجعه به سالن ما از بهتربن تخفیف آتلیه عکاسی در شهرک غرب برخوردار شوید
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع قبل
زیربخش
موضوع بعد
آخرین پست های این تالار
آخرین پست های این بخش
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2024 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان