خانه
12.6K

سریال های نوروز 93

 • ۱۰:۵۱   ۱۳۹۲/۱۲/۱۱
  avatar
  چهار ستاره ⋆⋆⋆⋆|3627 |4913 پست
   
  آنتن نوروزی در اختیار چه کسانی است؟
   
  طی 10سال اخیر حدود 40 سریال نوروزی برای شبکه های مختلف تهیه و تولید شده که در این بین، حضور برخی از بازیگران، کارگردان ها و تهیه کنندگان چشمگیرتر است.

  پرکارترین کارگردان نوروزی:
   
  سیروس مقدم/ 7 سریال
   
  سیروس مقدم از سال 83 تا الان هفت سریال نوروزی ساخته و می شود گفت که در این 11 سال، فقط چهار نوروز بوده که او در آنها سریالی نداشته. سال 83، با ساخت «بانویی دیگر»، اولینتجربه ساخت سریال نوروزی را به دست آورد که اتفاقا تجربه چندان موفقی هم نبود. بعد از آن از سال 87، سریال «پیامک از دیار باقی» را ساخت و در کنار «مرد هزار چهره» به یکی از سریال های موفق نوروز تبدیل شد.
   بعد از این دو تجربه، مقدم از سال 89 به مسیر جدیدی در ساخت سریال نوروزی وارد شد و عزمش را جزم کرد تا هر سال یک سریال برای این ایام داشته باشد. «چهار دیواری»، «پایتخت»، «چک برگشتی»، «پایتخت 2» و «پایتخت 3»، سریال هایی است که او در نوروز پنج سال اخیر ساخته.
   
  پرکارترین بازیگران زن نوروزی:
   
  بهنوش بختیاری / 5 سریال
   
  بازیگر پرکار تله فیلم ها و سریال های کمدی در این 10 ساله در پنج سریال نوروزی حضور داشته تا به شکل بلامنازع عنوان پرکارترین بازیگر زن سریال های نوروزی را به خود اختصاص دهد. البته او برای نوروز 90 سریال «چار چرخ» را آماده پخش داشت که این سریال در آخرین لحظات از کنداکتور حذف و به جای آن «راه در رو» روی آنتن رفت تا به این شکل بهنوش بختیاری بازی در پنج سریال نوروزی را در کارنامه اش ثبت کند.
   
  او طی این سال ها در سریال های نوروزی «جایزه بزرگ»، «قرارگاه مسکونی»، «عید امسال» و «دارا و ندار» بازی کرد که به جز سریال اولی، بازی اش در سه سریال دیگر چندان به چشم نیامد. او امسال در سریال «خوب، بد، زشت» به کارگردانی منوچهر هادی عهده دار یکی ا زنقش های اصلی است.
   
  پرکارترین بازیگر مرد نوروزی:
   
  مجید صالحی/ 5 سریال
   
  سال 82 با بازی در سریال «خوش رکاب»، برای اولین بار حضور در سریال نوروزی را تجربه کرد. سال 83 و 84 در سریال نوروزی «اُ مثبت» و «خوش غیرت» بازی کرد. بعد از آن سال 86 با «ترش و شیرین» رضا عطاران وارد نوروز شد و سال 88 در «عید امسال» سعید آقاخانی بازی کرد. بعد از این تجربیات، سال 90 سریال «موج و صخره» را کارگردانی کرد و خودش هم به عنوان بازیگر نقش اول در آن بازی کرد.
   
  پرکارترین تهیه کننده نوروزی:
   
  الهام غفوری/ 5 سریال
   
  با «چهار دیواری» دور تازه ای از فعالیت های سیروس مقدم شروع شد و همسرش الهام غفوری که تا پیش از این به عنوان مشاور کارگردان با او همکاری می کرد به عنوان تهیه کننده وارد کارزار شد. آنها به خاطر اینکه اولین کار مستقل شان به دور از استرس و با آرامش کامل به سرانجام برسد، خیلی زود یعنی شش ماه قبل از نوروز «چهار دیواری» را کلید زدند وسریال را پیش از نوروز کامل به شبکه تحویل دادند. موفقیت «چهار دیواری»، موقعیت الهام غفوری را به عنوان تهیه کننده تثبیت کرد به نوعی که از آن زمان تاکنون سریال نوروزی شبکه یک به تهیه کننده دیگری واگذار نشده.
   
  او امسال با فصل سه «پایتخت»، پنجمین سریال نوروزی اش را تجربه می کند تا به ترتیب عنوان پرکارترین تهیه کننده سریال های نوروزی در 10سال اخیر را به خود اختصاص دهد.

  سریال های نوروز 93
 • leftPublish
 • ۱۰:۵۳   ۱۳۹۲/۱۲/۱۱
  avatar
  ساناز افشار
  چهار ستاره ⋆⋆⋆⋆|3627 |4913 پست
  «سعید آقاخانی» در تدارک عروسی!

  شبکه 3 سیما امسال نیز ساخت سریال نوروزی خود را به سعید آقاخانی سپرده است.

  این شبکه که سال گذشته سریال ضعیف «همه خانواده‌ من» را با حمایت معاونت سیما به روی آنتن برد و طعم تلخ شکست را چشید تصمیم گرفت ساخت سریال مناسبتی این ایام را به گروهی کارآزموده که پیش از این «زن بابا»، «راه در رو» و «خوش نشین‌ها» را برای این شبکه ساخته بودند بسپارد.
   
  تصویربرداری سریال نوروزی «روزهای بد، به در» به کارگردانی سعید آقاخانی اوایل اسفندماه در لوکیشن یکی از مدارس تهران آغاز شد و تاکنون حدود نیمی از سریال جلوی دوربین رفته است.
   
  مهران مهام، یکی از تهیه کنندگان سریال تلویزیونی «روزهای بد، به در» درباره روند تولید این سریال به شبکه ایران گفت: تصویربرداری این سریال در منطقه ازگل ادامه دارد و گروه تولید این روزها در لوکیشن منزل اردشیر و منور مشغول ضبط تصاویر هستند.
   
  وی با اشاره به تلاقی روزهای پایانی تعطیلات با ایام فاطمیه درباره مضمون این سریال توضیح داد: فضای سریال «روزهای بد، به در» اجتماعی است و با چاشنی طنز است با توجه به این مناسبت سعی می‌کنیم در این برهه فضای قصه با این ایام تناسب داشته باشد و بیشتر روی قصه‌پردازی کار کنیم.
   
  داستان«روزهای بد، به در» درباره اردشیر، سرایدار یک مدرسه است که همراه خانواده اش برنامه ریزی کرده تا مراسم عروسی پسرش را شب عید در مدرسه برگزار کند، اما ناگهان حکم بازنشستگی او می آید و خانواده باید مدرسه را تخلیه کنند، همین مساله باعث می شود تا برنامه ریزی خانواده به هم بریزد، اما همه آنها دست به دست هم می دهند تا مشکلات را پشت سر بگذارند و مراسم را برگزار کنند
   
  در این سریال مهران رجبی و مریم امیرجلالی، اردشیر و منور سرایدار و زن سرایدار هستند. هومن برق نورد، بیژن بنفشه خواه و محمدرضا شیرخانلو به ترتیب نقش پرویز، اکبر و محمدرضا نقش سه پسر خانواده را ایفا می‌کنند و غلامرضا نیکخواه ،مهرناز بیات و امیر رضا میر آقا دیگر بازیگرانی هستند که در این مجموعه ایفای نقش می‌کنند.
   
  «روزهای بد، به در» در پانزده قسمت 40 دقیقه ای در ایام نوروز ساعت 20:45 روانه آنتن می‌شود و تکرار آن ساعت 24 و 16 روز بعد خواهد بود

  سریال های نوروز 93
 • ۱۰:۵۷   ۱۳۹۲/۱۲/۱۱
  avatar
  Nanayi joon
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|4285 |6357 پست
  ممنون، مجموعه کلاه قرمزی منو بیشتر از همه خوشحال میکنه
 • ۱۰:۳۵   ۱۳۹۲/۱۲/۱۴
  avatar
  ساناز افشار
  چهار ستاره ⋆⋆⋆⋆|3627 |4913 پست
  «ما فرشته نیستیم»،سریال نوروزی شبکه تهران
   
  شبکه تهران بعد از ناکامی«هفت‌سین» یدا... صمدی، امسال نیز ساخت سریال نوروزی خود را به گروهی سپرده است که تاکنون در ساخت سریال‌های مناسبتی به نتیجه دلخواه نرسیده‌اند.
  شبکه تهران بعد از ناکامی«هفت‌سین» یدا... صمدی، امسال نیز ساخت سریال نوروزی خود را به گروهی سپرده است که تاکنون در ساخت سریال‌های مناسبتی به نتیجه دلخواه نرسیده‌اند.
   
  زوج فلورا سام در مقام کارگردان و مجید اوجی تهیه‌کننده که در سال‌های اخیر حسابی پرکار بوده‌اند و هر سال حداقل یکی از باکس‌های مناسبتی تلویزیون را به خود اختصاص داده‌اند- امسال نیز دو سریال «بیقرار» و «باغ سرهنگ» را روانه آنتن کردند که سریال دومی باعث کاسته شدن بخش عمده ای از انتقادات به آنها شد- این روزها در تدارک ساخت سریال نوروزی این شبکه هستند.
   
  ساخت این سریال با عنوان «ما فرشته نیستیم» 4 بهمن‌ماه در گالری فرش‌فروشی در تهران کلید خورد و تا به امروز حدود 70درصد از تصویربرداری کل کار به پایان رسیده است. همزمان با تصویربرداری مونتاژ و ساخت موسیقی نیز در حال انجام است. ضمن این‌که تاکنون حدود پنج قسمت از این مجموعه نیز آماده پخش شده است.
   
  سام که تاکنون سریال‌های مناسبتی مانند «بی قرار»، «راز و نیاز» و «راز پنهان» را خودش نوشته و کارگردانی کرده برای اولین بار فیلمنامه ای از یک نویسنده دیگر را مقابل دوربین برده است.
   
  آرش برهانی فیلمنامه «ما فرشته نیستیم» را نوشته و در 13 قسمت داستان چهار زندانی را روایت می‌کند که چون استحقاق بیشتری نسبت به دیگران داشته‌اند، در آستانه تعطیلات نوروزی با مرخصی‌شان موافقت می‌شود اما این چهار نفر با توجه به تخصص هرکدام از آنها در زمینه خاص برای سرقت گاوصندوق حاوی دلار اجیر می‌شوند و ماجراهای سریال اینگونه شکل می‌گیرد.
   
  محمدرضا شریفی نیا که نامش در سریال منصور است به همراه خواهرش، پری که نقش او را گوهر خیراندیش بازی می کند، دو نفر از این زندانی ها هستند.
   
  علی صادقی هم نقش سعید را بازی می کند که او هم زندانی است که در ایام عید به مرخصی می آید.
   
  نقش زندانی چهارم را هم برزو ارجمند بازی می کند که نامش در سریال مجید است.
   
  نادر سلیمانی و داریوش موفق هم نقش آدم‌هایی را بازی می‌کنند که با ایجاد اتفاقاتی باعث می‌شوند این چهار زندانی در کنار هم قرار گیرند.
   محمود جعفری و فاطمه گودرزی در نقش پدر و مادر سعید در کنار ملیکا شریفی نیا، غلامحسین لطفی و شهره لرستانی دیگر بازیگرانی هستند که در این سریال ایفای نقش می‌کنند.
   سریال «ما فرشته نیستیم» در ایام نوروز هر شب ساعت 23:15 به روی آنتن این شبکه خواهد رفت و تکرار آن هم ساعت 19 روز بعد خواهد بود.

  سریال های نوروز 93سریال های نوروز 93سریال های نوروز 93
 • ۱۲:۳۲   ۱۳۹۲/۱۲/۱۴
  avatar
  Nanayi joon
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|4285 |6357 پست
  من بازی گوهر خیراندیش رو خیلی دوست دارم
 • ۲۱:۱۹   ۱۳۹۲/۱۲/۱۵
  avatar
  نسیم جوون
  یک ستاره ⋆|544 |1149 پست
  منم همین طور.
  اما اصلاااااااااااا از بهنوش بختیاری خوشم نمیاد! کی اینو بازیگر کرده نمی دونم!
  وااااااااااااای هیچی مثل کلاه قرمزی نیست.
 • leftPublish
 • ۱۰:۲۹   ۱۳۹۲/۱۲/۱۷
  avatar
  ساناز افشار
  چهار ستاره ⋆⋆⋆⋆|3627 |4913 پست
   بازیگر چینی سریال "پایتخت 3" یکی از سورپرایزهای سری جدید این مجموعه است.

  سریال های نوروز 93
 • ۱۰:۵۷   ۱۳۹۲/۱۲/۱۹
  avatar
  ساناز افشار
  چهار ستاره ⋆⋆⋆⋆|3627 |4913 پست
  خبر خوش برای طرفداران «احسان علیخانی»
   
  ویژه برنامه تحویل سال 93 شبکه سه سیما با تهیه‌کنندگی و اجرای احسان علیخانی در مدت زمان هشت ساعت به روی آنتن می‌رود.
   
  این برنامه قصد دارد با دعوت از ده‌ها چهره مطرح از حوزه سینما، تلویزیون، ورزش، موسیقی و همچنین نخبگان جوان کشور به روی آنتن برود.
   
  زمان پخش برنامه تحویل سال شبکه سه سیما 29 اسفند ماه ساعت 14 الی 22 به مدت 480 دقیقه خواهد بود.
   
  در این برنامه احسان علیخانی علاوه بر حضور میهمانان ویژه در برنامه تحویل سال آیتم‌های گوناگونی را در حوزه‌های مختلف علمی و فرهنگی تدارک دیده است که پخش خواهد شد.
   
  احسان علیخانی هم اینک برنامه «سه ستاره» را برای سالرد شبکه سه به روی آنتن می‌برد.

  سریال های نوروز 93
 • ۱۱:۵۰   ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
  avatar
  ساناز افشار
  چهار ستاره ⋆⋆⋆⋆|3627 |4913 پست
   زوج هنری معروف سال تحویل در تلویزیون
   
  آزاده نامداری و فرزاد حسنی که چند ماهی است با یکدیگر ازدواج کرده اند، برنامه تحویل سال شبکه دو را به طور مشترک اجرا می کنند.
   
  این برای اولین بار است که این زوج بعد از ازدواج برنامه ای را با همراهی یکدیگر اجرا می کنند. شنیده ها حاکی از آن است که اولین گزینه ها برای اجرای این برنامه سیدعلی ضیا، محمدجعفر خسروی و این زوج بودند که در نهایت اجرای برنامه تحویل سال به این دو مجری جوان تلویزیون رسیده است.
   
  کشاورزی تهیه‌کنندگی برنامه تحویل سال شبکه دو را بر عهده دارد و برنامه های متنوعی از جمله حضور مهمانان و بازیگران و خوانندگان مختلف در آن پیش بینی شده است.

  سریال های نوروز 93
 • ۱۲:۱۰   ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
  avatar
  ساناز افشار
  چهار ستاره ⋆⋆⋆⋆|3627 |4913 پست
   جواد خیابانی در کنار بازیگران پایتخت 3
   
  عوامل سریال پایتخت 3 که برای نوروز 93 آماده می شوند ، به آکادمی فوتبال ایران رفتند. این عکس یکی از تصاویر ثبت شده از این سریال است. جایی که عوامل فیلم عکسی را با جواد خیابانی به یادگار گرفتند.

  سریال های نوروز 93
 • ۱۲:۱۱   ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
  avatar
  ساناز افشار
  چهار ستاره ⋆⋆⋆⋆|3627 |4913 پست
   آندو تیموریان در پایتخت 3

  عوامل سريال پايتخت 3 امروز در مراسمي نمادين از پيراهن تيم ملي فوتبال ايران رونمايي کردند.
   
  صبح امروز عوامل سريال پايتخت 3 در کمپ تيم‌هاي ملي فوتبال ايران حضور يافتند و با حضور کفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال کشورمان در مراسمي نمادين از پيراهن تيم ملي فوتبال ايران رونمايي کردند.

  سریال های نوروز 93
 • leftPublish
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع قبل
موضوع بعد
آخرین پست های این تالار
آخرین پست های این بخش
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2022 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان