خانه
7.83K

فیلم های هیجان انگیز سال (2014 / 1393)

 • ۱۲:۰۴   ۱۳۹۲/۱۲/۲۱
  avatar
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|4285 |6357 پست
  اگر دیدید بیگانه ای به زمین آمده تا برای اربابان فضایی اش گوشت انسان بفرستد، دانشمند دیوانه ای خودش را در کامپیوتر بارگذاری کرده، قهرمانی برای از بین بردن بیگانگی که می خواهند زمین را نابودکنند مجبو راست بارها و بارها یک جنگ را از نو آغاز کند، دانشمندانی که یک کرم چاله پیدا کرده اند و می خواهندسفر در فضا را دچار تحول کنند، نظافتچی قرار است پادشاه جدید کهکشان ها باشد و ... بدانید در انتهای سال 2014 هستید، سالی که تعداد فیلم های علمی - تخیلی آن یک سر و گردن بالاتر از سال های قبل است.

  اینها خلاصه داستان چند فیلمی است که قرار است در 365 روز آینده با آنها دیدار کنیم اما مطمئنا نه همه آنها. در این مدت ما قرار است با چند دوست قدیمی تر هم تجدید دیدار کنیمن که گودزیلا، ایکس من، سیاره میمون ها و اسپایدرمن و البته روبوکاپ جزو آنها هستند اما اگر فکر می کنیداینهمه داستان است، باید بگوییم اشتباه می کنید! چرا که سال 2014 سال فیلم های علمی - تخیلی وفانتزی است و بیشتر از اینها برای شما سوغاتی دارد.
 • leftPublish
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع قبل
موضوع بعد
آخرین پست های این تالار
آخرین پست های این بخش
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2023 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان