خانه
2.91K

نقاشی های نا خودآگاه شخصیت شما را آشکار می کند

 • ۱۶:۴۲   ۱۳۹۱/۷/۱
  avatar
  کاربر فعال|131 |223 پست
  مطمئنا تا به حال این تجربه را داشته اید که در کلاس درس و یا یک جلسه و سمینار حوصله تان سر رفته باشد ، آن وقت با خودکاری که در دست دارید بر روی کاغذ مقابلتان بی هدف نقاشی هایی را می کشید.ممکن است این خطوط درهم و مبهم ، در نگاه اول چیز جالبی برای گفتن نداشته باشند ولی به اعتقاد بسیاری از روان شناسان این نوع نقاشی های ناخودآگاه نماینگر درون و افکار ما هستند.
  اشکال هندسی
  مثلث ، مربع و اشکال هندسی دیگر نماد ذهنی سازمان یافته است و نشان می دهد که شما به گونه ای روشن و آشکار می اندیشید و دارای مهارت های برنامه ریزی هستید.در برنامه ها و طرح هایتان بسیار دقیق عمل می کنید و کفایت و کارآیی بالایی دارید.
  اجرای فضایی
  ماه و خورشید و ستارگان و یا اجرام آسمانی دیگر نماد جاه طلبی و بلند پروازی است.شما فرد خوشبینی هستید و این نیاز را در خود می بینید که تایید شوید و یا مورد تشویق دیگران قرار گیرید.
  خانه و کلبه ها
  به دنبال خانه و خانواده ای هستید و نیاز به داشتن خانواده را در خود حس می کنید.میل دارید در خانواده تان سرمایه گذاری کنید ، در جست و جوی سر پناه روحی و معنوی هستید ،در جست و جوی خود گمشده تان.احساس نا امنی دارید.
  چهره های درهم و زشت
  نشانه حس سوءظن و بدگمانی در وجود شماست ، سعی می کنید رفتاری تلخ و طعنه زننده داشته باشید.با مردم میانه خوبی ندارید و در واقع پرخاشگر و طغیانگر هستید.اعتماد به نفس کافی ندارید و در کارهای گروهی همکاری نمی کنید.تندخو هستید و همیشه احساس رنجش و محرومیت می کنید.
  فلش ها و نردبان
  نمادی از جاه طلبی در شماست.میل زیادی به تایید و اثبات خود دارید.در تصمیمات ، یکدنده و سمج عمل می کنید و همیشه سعی در تصدیق توانایی ها و استعدادهایتان دارید.
  اشکال درهم
  نشانه هیجان و تنش هستند و نشان می دهند که شما در تمرکز دچار اشکال می شوید و همیشه چیزی هست که مزاحم تمرکزتان شود.


 • leftPublish
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع قبل
موضوع بعد
آخرین پست های این تالار
آخرین پست های این بخش
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2024 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان