خانه
3.24K

شخصیت شناسی و آرایش

 • ۱۴:۴۵   ۱۳۹۲/۵/۲۳
  avatar
  کاربر فعال|324 |534 پست


  آرایش چشم دودی


  زنانی که از آرایشی با چشمان دودی استفاده می کنند یک بخش مرموز در درون خود دارند. شما این پیام را می دهید که ” از قدرت جاذبه درونی بسیار بالایی برخوردار هستید “.

  شما همه توجه ها را به خود جلب می کنید و از آنجا که چشم ها دریچه ای به روح هستند، مردان بیشتر از هر چیز در صورت، چشمانتان را نگاه می کنند.


               


  رژلب قرمز

  داشتن آرایشی با رژلب قرمز نشان می دهد قدرتمند و با اعتماد به نفس بوده و از هیچ چیز ترسی ندارید. از این رو باعث می شود در فعالیت هایتان بسیار ارادی و عمدی کار کنید. شما می دانید که قادر به تحقق بخشیدن به اهدفتان هستید و به همین دلیل به دنبال چیزی که می خواهید می روید.

  لب های پررنگ همچنین نشانگر آن است که وحشی گری و لجاجت کودکانه درونی خود را در آرایش منعکس می کنید و هیچ تعجبی ندارد که به صورت طبیعی افراد را به خود جذب می کنید.


  آرایش چشم گربه ایی

  این نوع آرایش کلاسیک، برای هرکسی نیست ، پس اگر شما از جمله افرای هستید که از آن استفاده می کنید به این معنی است که “از زیبایی درونی خود مطمئن و بیان کننده آن هستید” ، و به گزارش پرشین وی همان طور که همه می دانند اعتماد به نفس یک سلاح بسیار جذاب است.

  همچنین شما یک دوست بسیار خوب هستید. آرایش چشم گربه ای همچنین بیانگر این است که شما بر این باور هستید که”جزئیات کوچک تاثیرات بزرگ دارند” بنابراین هرگز تاریخ تولد ، طعم مورد علاقه بستنی و یا شماره کفش شریک زندگیان را فراموش نمی کنید. شاید به نظر این جزئیات مسائل کوچکی به نظر برسند ولی با همین جزئیات به اطرافیانتان نشان می دهید که چقدر قدردان آنها هستید.


  سایه چشم رنگی

  با این نوع آرایش می توان شما را فردی معصوم، زنانه، سبک بال و بیخیال و یک زیبای طبیعی نام برد . و هیچ تعجبی ندارد که این رنگ های آرام بسیار رومانتیک هستند.

  رژلب به رنگ پوست  رژ لب های بی رنگ و رنگ پوست بیشتر توسط زنانی به کار می رود که تعادل را درک می کنند. شما نیازی نمی بینید که مردم را خشنود کنید زیرا برایتان مهم نیست که آنها چه می گویند.در عین حال شما خودتان را جدی نمی گیرید ، در صورتی که این چیزی است که هر دختری به آن نیاز دارد.


  مژه مصنوعی

  دررابطه با این آرایش می توان با دوکلمه آن را توصیف کرد:”نگهداری بالا”. چرا که همیشه استفاده از مژه مصنوعی کار زیادی می طلبد و در طول روز آنها همان طور که هستند خود را توصیف می کنند یعنی ، مصنوعی! چرا که شما در سراسر روز به همچین مژه های فریبنده ای نیاز ندارید ، پس اگر از آن دسته هستید که به طور مرتب دوست دارید آن را استفاده کنید ، پس سعی دارید خود واقعیتان را پنهان کنید.

  اگرچه، اگر آن را در طول مراسمی در شب استفاده کنید داستانش متفاوت است، آنها فریاد می زنند که به دنبال شاد بودن و ایجاد شور و ذوق هستید ، شما از اینکه در وسط یک جشن شور زیاد ایجاد کرده و یا اینکه اولین قدم را به سمت شخص مورد نظر خود بردارید پروا ندارید.

  البته باید در زمان کاربرد این مژه های مصنوعی دقت کرده و آنچنان استفاده کنید که زیاد مشخص نشود آنها مصنوعی هستند!
  ابروهای پرپشت  ابروهای پرپشت نشانه قدرت و ساختار است.از آنجا که آنها به نوعی لنگرهای صورت هستند، لازم است در میان اطرافیانتان مورد توجه قرار گیرند. از آنجا که این نوع ابروها نیازمند رسیدگی بیشتر هستند به نظر می سد از آن دسته زنانی باشید که اعتقاد دارید باید به کمال دین و اخلاق رسید.


  رژگونه زیاد


  آیا شما در هرجایی حتی خشکشویی دوستانتان را با خود می برید؟ به گزارش پرشین وی زنانی که از رژگونه استفاده می کنند بیشتر تمایل به نزدیک شدن و مکالمه با افراد را داشته و شخصیت گرمی دارند.

  از آنجا که این گونه های سرخ نشانگر “لذت جوانی از زندگی وسادگی و خنده وشوخی” است ، تعجبی ندارد که همه می خواهند با شما دوست باشند.


  رژلب براق


  لب های براق سمبل جوانی است ، بنابراین اگر شما مرتب از برق لب استفاده می کنید به خصوص اگر به میزان زیاد از آن استفاده می کنید ، آگاه باشید که مردم شما را جوان و نابالغ می بینند.  آرایش برنزه

  آیا شما فکر می کنید که با برنزه کردن ظاهری بهتری پیدا کرده و پوست تیره به شما جذابیت مضاعفی می دهد؟!

  پوست برنزه “طبیعت نامتعارف و خارجی” شما را منعکس می کند. شاید بقیه تصور کنند شما به جایی مانند کنار دریا سفر کرده اید! ولی بهتر است در آن زیاده روی نکنید وگرنه شما نیز قیافه تان شبیه اسنوکی خواهد شد.

  آرایش چشم اکلینی
  آرایش اکلیلی به عنوان ظاهری جوان ، نابالغ و دخترانه دیده می شود، به خصوص اگر آن را به شیوه نامتعادل به کار ببرید.

  به یاد داشته باید که استفاده همیشگی از آن مهارت واقعی می خواهد و اگر آن را درست انجام دهید نشان می دهد که شما از داشته های خود اطلاع دارید ، خودانگیخته بوده و عاشق داشتن اوقات شاد و مفرح هستید.

  علاوه براین استفاده صحیح آن نشان می دهد که شما به خصوصیت خوب خود افتخار کرده و می دانید که چطور آنها را چشمگیرتر کنید.

  یک نکته بهتر برای شما آن است که از این نوع لوازم سوسو زننده بر روی استخوان های ابرو وگونه خود استفاده کنید تا اعتماد به نفس بیشتری از شما نمایان شود.

  آرایش ساده وکمرنگ


  آیا شما از آن دسته افراد هستید که آرایش زیادی بر روی صورت ندارید؟ این روش نشان می دهد که شما با پوست خودتان راحت هستید و همچنین بیانگر آن است که شما تصویر قوی از خود داشته و می دانید که چطور زیبایی طبیعی خودتان بیانگر داستان است و هیچ چیزی بهتر از آن نسیت که یک دختر بداند خودش آنقدر زیباست که نیازی به آرایش برای زیباتر شدن ندارد
 • leftPublish
 • ۱۴:۵۴   ۱۳۹۲/۵/۲۳
  avatar
  Nanayi joon
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|4285 |6357 پست
  ووووووووووووووووووووووووووووووای عالی بود
 • ۱۵:۵۹   ۱۳۹۲/۵/۲۳
  avatar
  باران
  دو ستاره ⋆⋆|482 |2288 پست
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع قبل
زیربخش
موضوع بعد
آخرین پست های این تالار
آخرین پست های این بخش
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2022 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان