خانه

فال 11 شهریور تا 18 شهریور

 • فروردین
  نگران مسأله کاری هستید. الویت هایتان را در نظر بگیرید تا مشکل به چشمتان کوچکتر شود. آبی که ریخته شده به جوی باز نمی گردد. دست از مرور چند باره یک موضوع بردارید و بیش از این خودتان را آزار ندهید. 	فال 11 شهریور تا 18 شهریور
  مشکلات پیش آمده اخیر باعث بی حوصلگی و کم طاقتی شما در برابر خطاهای دیگران شده است. این حالت روحی شما با خبر خوشی که به زودی به دستتان خواهد رسید برطرف می شود.

  ارديبهشت
  خبری كه منتظر و نگرانش هستيد، به زودى خواهيد شنيد و شما دوباره همان شخص با ظرفيتى مى شويد كه مى توان روى او حساب كرد. در رابطه با مسائل احساسى هفته گرم و خوبى خواهيد داشت. او را تحت تأثير قرار داده و بى بهانه برايش هديه اى بخريد. به مهمانى هاى مختلفى دعوت شده ايد كه در يكى از آن ها، شخصى را كه براى ديدنش اشتياق فراوانى داريد، ملاقات خواهيد كرد.

  بهتر است سعی کنید واقع بین باشید. زندگی را به خودتان آسان تر بگیرید. در رابطه ی عاطفی تان اگر قصد دارید مسئله ای را روشن کنید و چیزهایی را توضیح دهید، این هفته زمان خوبی برای رفع کدورت ها برای شماست. حواستان باشد مسئولیت کاری را که نمی توانید انجام دهید، به گردن نگیرید. حواستان به اطرافیانتان بیشتر باشد.

  در کارهای گروهی فعال باشید و ایده ها و نظریات خود را در جمع دوستان مطرح کنید تا ببینید چقدر شما را در رسیدن به خواسته هایتان همراهی می کنند. قدردان این همراهی و محبت باشید تا روزافرون باشد. شخصی بدون قصد بد حرفی زده که شما را رنجانده است، بهتر است در رفتارتان با او تجدید نظر کنید. در رفاقت کوتاهی نکنید.

  شما بسیار نکته سنج هستید. اما اگر آن را کنترل نکنید، این هفته شما را به درد سر می اندازد. حد و اندازه را نگه دارید. شخصی مثل یک فرشته درست سر بزنگاه به کمکتان خواهد آمد. حواستان را جمع کنید که خطر از بیخ گوشتان خواهد گذشت. معامله ای که مدت هاست در فکر انجام آن هستید، بهتر است همین حالا انجام دهید خرید را بیش از این به تعویق نیندازید.

  طرف مقابلتان را امتحان کنید تا خیالتان آسوده شود. با شک و دو دلی سر کردن فقط زندگی را به خودتان زهر می کند. مرگ یک بار، شیون هم یک بار. روزهای شلوغی را پشت سر می گذارید، چه از لحاظ عاطفی و چه از لحاظ کاری. این دقیقاً همان چیزی است که روحیه ماجراجوی شما را راضی می کند، پس بهانه گیری نکنید و غر نزنید.

  جهت خرید و یا نقل مکان باید تصمیم بگیرید. کار را برای خودتان سخت نکنید. شما به خوبی می دانید که کارهای واجب تری دارید که باید به آن ها بپردازید. تلاش های شما بالأخره جواب خواهد داد. حتی اگر کارها با سرعتی که شما توقع دارید پیش نرود، شما ذاتاً هنرمند و مدیر هستید، از هر دوی این توانایی ها هم زمان بهره ببرید.

  شنيدن خبرى شگفت زده و خوشحالتان مي كند، به سفرى خواهيد رفت كه براى آرامش جسم و روحتان بسيار لازم است. كار يا كمكى از شما خواسته شده كه به دليل مشغله هاى كارى و زندگى انجام آن را به تعويق انداخته ايد. بهتر است هرچه زودتر آن را انجام دهيد، و گرنه وجهه ى هميشه مدد رسانِتان را در برابر ديگران خدشه دار مي كنيد.

  نذری دارید که بهتر است هر چه زودتر آن را ادا کنید. به زودی به نیتتان خواهید رسید. روی مسئله ای که نگران چگونگی انجامش هستید، بیش از حد حساسیت نشان ندهید. خودتان کارها را خراب می کنید. از وسواس فکری و چند باره فکر کردن به یک موضوع بپرهیزید. این کار فقط شما را خسته و کلافه می کند. تصمیم بگیرید و به تصمیمتان احترام بگذارید.

  فرصت بسیار خوبی برای پیشرفت در کار برایتان پیش خواهد آمد. اگر نترسید و درخواستتان را مطرح کنید، به آن چه که می خواهید، می رسید. دلتان برای کسی که سال هاست ندیدید، بسیار تنگ است، خود کرده را تدبیر نیست. با روزگار کنار بیایید. برای اوج گرفتن، باید بارتان را کم کنید. با خودتان منصف باشید، خطایی اگر کردید بپذیرید و جبران کنید.

  لجبازی و جنگیدن فقط باعث شده دور یک مسیر باطل بچرخید. نه به خاطر دیگران بلکه برای خودتان هم که شده مسئله را رها کنید و شاکر باشید. فردا به هیچ کس قول داده نشده. با مشکلات مالیتان کنار بیایید. اوضاع به زودی روبراه خواهد شد. از جایی خبری به شما خواهند داد که شنیدنش را باور نخواهید کرد، صبر تان به بار خواهد نشست.

  برای گرفتن هر تصمیم سرنوشت سازی بهتر است کمی بیشتر صبر کنید. در اطرافتان شخصی گرفتار است. همان قدر که از دستتان بر می آید کمکش کنید و خودتان را سرزنش نکنید. اگر کسی به شما پیشنهاد سفری داد بی معطلی بپذیرید و برای رفتن تدارک ببینید. شما نیاز دارید تا هرچه سریع تر در محیط اطرافتان تغییری ایجاد کنید.


  برچسب ها زندگی ,
     0
نظرات کاربران
شما میتوانید بعد از ورود برای این مقاله نظر ثبت نمایید.
 • درج نظر
   
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2020 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان