آموزش ترکیب رنگ مو

مقاله

فال 18 شهریور تا 25 شهریور

تعداد بازدید : 313 نفر
فروردین
هر کس که در گوشتان حرف های یأس آور می خواند از خود دور کنید. این روحیه افسرده و شکست خورده برازنده شما نیست. خیلی ها چشم امید شان به شماست. اعتماد به نفستان را بالا ببرید و به دیگران نیز انگیزه بدهید. فال 18 شهریور تا 25 شهریور
در موقعیت های مختلف یکسان عمل نکنید. از تعطیلاتی که پیش می آید استفاده کنید و به سفری کوتاه بروید. برای انجام کار نیکی که فرصتش دست می دهد زمان را از دست ندهید.

ارديبهشت
زندگی را به خودتان سخت نکنید. اوضاع را همان جور که نگاه کنید همان می شود. صبحتان را با موسیقی که دوست دارید شروع کنید. سنگ صبور یکی از دوستانتان خواهید شد. وقتی به حرفهای او گوش می دهید تازه متوجه می شوید که چه اشتباهی در زندگی خود کرده اید. احساس امنیت را به خانه خود بیاورید. برای دوستان قدیمی ارزش بیشتری قائل شوید.

برای تغییرات جدید خود و خانواده تان را آماده کنید. در مورد موضوعی امکان دارد بخواهید احساسی تصمیمی بگیرید، اگر کمی منطقی باشید از تصمیمتان پشیمان نخواهید شد. یادتان باشد تا واقعاً چیزی اتفاق نیفتاده، در موردش با دیگران صحبت نکنید. اگر در خانه یا در اجتماع مسئولیتی به شما محول شد، بدانید که در حال سنجیده شدن هستید، بی گدار به آب نزنید.

کارهایتان را با تمرکز و دقت بیشتری انجام دهید، برای خرید چیزی گران قیمت بهتر است دوباره فکر کنید یا با شخصی مشورت کنید. سرمایه گذاری کوچکی را فراموش نکنید، سریع به سود دهی خواهد رسید، سعی نکنید نظر خود را به دیگران تحمیل کنید. همیشه از خودتان انتظار موفقیت نداشته باشید. همان جایی که احساس می کنید به بن بست رسیده اید درها گشوده خواهند شد.

برای انجام دادن کاری واهمه دارید، همین ترس باعث می شود که قدرتتان برای انجام آن کم شود. حتی اگر کاری که انجام می دهید درست از آب در نیاید، بهتر از این است که همیشه در فکر انجام آن بمانید، همه در زندگیشان اشتباه می کنند. اگر از حسرت خوردن می ترسید بهتر است به بچه ها فرصت بازی و تفریح دهید و اگر امکانش را دارید با آن ها وارد بازی شوید.

در مورد چیزی که امکان از دست دادنش هست خطر نکنید. در زمینه ای تخصصی با مشکل مواجه خواهید شد. فقط از افراد متخصص کمک بخواهید. بعضی وقت ها سکوت بهترین پاسخ است. حاضر جوابی نکنید. برای به دست آوردن آن چه که در سر دارید باید سخت تلاش کنید. پیشنهادهای زیادی می شنوید، سعی کنید بهترینشان را با توجه به شرایطتان انتخاب کنید.

اگر شرایط مالیتان اجازه می دهد، به دانش آموزی کمک کنید. منتظر نباشید معجزه شود، خودتان آستین هایتان را بالا بزنید و مشغول شوید. عشق به سراغتان می آید، یادتان باشد هر چه شناخت بیشتر باشد پشیمانی کمتر است. هر کسی ممکن است شکست بخورد، بهتر است تقصیر را به گردن دیگران نیندازید. خرید وسایل شخصی جدید برای روحیه تان خوب است.

تغییر مکان برایتان پیش می آید. ضرر به وجود آمده به زودی جبران می شود. به ظاهرتان بیشتر توجه کنید، این اواخر کمی بی خیال به نظر می رسید. برای امضای قراردادی از یک فرد متخصص کمک بگیرید. در رانندگی احتیاط کنید. در مورد مسئله کاری کنترل اوضاع برایتان سخت می شود، دست و پای خود را گم نکنید. مسئله را جمع و به دقت مرور کنید تا بهترین گزینه و راه حل را پیدا کنید.

کارهایتان آن قدر زیاد شده که وقت سر زدن به اقوام و دوستان را ندارید. اگر فرزندی دارید که مشغول تحصیل است با مدرسه ی او در ارتباط باشید. برای یکی از دوستانتان حامی و پناهگاه خواهید بود. وسایل جدیدی برای محل کار یا منزلتان بخرید. برای دادن یک پیشنهاد مراقب باشید پایتان را از اندازه گلیمتان درازتر نکنید. کاری را که می دانید باید انجام دهید به تأخیر نیاندازید.

روزگار خوش در راه است. از لحظات خوبتان با دوستانتان لذت ببرید و تا می توانید از هر فرصتی اسفاده کنید تا سنگینی و فشارهای کاری این اواخر را کمتر احساس کنید. اگر کسی برایتان دردو دل کرد، آرزوهای او را کوچک نشمارید. اگر کار فرما هستید برای افرادی که زیر دستتان هستند به غیر از حقوق، مزایایی را هم در نظر بگیرید. چهره اصلی تان را پشت اخم و نقاب پنهان نکنید.

بر سر قرارهایتان زودتر از موعد حاضر شوید. اگر احساس می کنید از شغلتان خسته شده اید، به شغل دیگری فکر کنید، اگر لازم است کلاس ها و دوره های جدید را بگذرانید. باید بتوانید از پس تصمیماتی که می گیرید بر بیایید. به فکر مسافرت باشید تا آب و هوایی عوض کنید. شاید وقت آن رسیده که با آن چه که شما را می ترساند روبرو شوید. اگر بیمه ندارید در فکر داشتن بیمه نامه ایی برای خود و اموالتان باشید.

برای این که در دل دیگران جایی پیدا کنید، سعی کنید آنان را مورد تحسین قرار دهید و نکات مثبتشان را ببینید. لازم است با خودتان خلوت کنید. برای رسیدن به آن چه نیتتان هست سعی کنید خلاق و مبتکر باشید، حتی اگر این مسئله باعث شود کمی عجیب و غیر عادی به نظر برسید. دور هم بودن را تجربه کنید. خودتان را برای اتفاق های مثبت آماده کنید.


   0
نظرات کاربران : تعداد0
Share
برچسب ها : زندگی ,
نظرات کاربران
شما میتوانید بعد از ورود برای این مقاله نظر ثبت نمایید.
نظر شما :

 
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده