خانه

وسایلی که به جز ظروف میتوانید با ماشین ظرفشویی بشوئید(2)

 • شاید شما هم فکر کنید ماشین ظرف شویی شما فقط برای شستشوی ظروف است اما باید بدانید شما میتوانید وسایل دیگری هم با این دستگاه بشورید و حتی ضدعفونی کنید، ما در این مقاله شما را با برخی از ین وسایل آشنا خواهیم کرد:ماشین، ظرفشویی

  سبزی و میوه های نشسته:
  سبزی و میوه های زیاد برای نذری، مهمانی و دیگر مراسم هایتان را حتماً در ماشین ظرفشویی در دکمه آبکشی قرار دهید چون هم شما خسته نمیشوید و هم میوه ها و سبزی های شما خیلی تمیز میشود.

  جا مسواکی و صابونی:
  همیشه بعد از مسواک زدن چون مسواکتان خیس است پس کف جامسواکی شما بعد از مدتی کثیف و آلوده میشود و یا کف جا صابونی هم همینطور است پس اگر شما کف آنها را ببینید با صحنه ای سیاه و کپک زده روبرو خواهید شد و برای شستشو این جامسواکی باید از ماشین ظرفشویی کمک بگیرید.

  اسباب بازی های قدیمی:
  جرم هایی قدیمی که مدت هاست روی وسایل و اسباب بازیهای کودکانتان را گرفته است و میخواهید به فرزندانتان بدهید تا با آنها بازی کنند بهترین گزینه شستشو این وسایل با ماشین ظرفشویی است.

  سفره:
  سفره های خود را بعد از چند بار استفاده کردن بهتر است ابتدا پاک کرده و بعد در ماشین ظرفشویی قرار دهید تا کاملاً تمیز و به دور از هرگونه میکروب شود و سفره پاک کنی که همیشه سفره را با آن تمیز میکنید هم یادتان باشد همراه با سفره در ماشین بیندازید.

  اسفنج های آلوده:
  باکتری ها و کپک ها عاشق محیط مرطوب هستند و اسفنج ظرفشویی بهترین گزینه برای اجتماع این باکتری ها و رشد و تکثیر آنهاست، با قرار دادن اسفنج در ماشین ظرفشویی به راحتی میتوانید این باکتری ها را از بین ببرید.


  اختصاصی سایت زیباکده

     0
مقالات مرتبط
نظرات کاربران
شما میتوانید بعد از ورود برای این مقاله نظر ثبت نمایید.
 • درج نظر
   
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2019 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان