خانه
21.9K

اخبار درسا

 • ۱۴:۳۷   ۱۳۹۵/۶/۲۹
  avatar
  کاربر جديد|335 |432 پست

  اعتماد به ایده های جوان

  گفت و گویی خواندنی با منصور ضابطیان

  تجربه ها ی جدید در خون منصور ضابطیان جریان دارد . وقتی آرزوی اکثر جوان ها در دهه شصت قبولی در رشته پزشکی بود این آرزو برای او به وقوع پیوست اما پس از چند سال سر از دانشگاه تهران در آورد و سینما خواند و بعد شد یکی از بهترین روزنامه نگاران و کلی جایزه گرفت تا رسید به گویندگی در رادیو و بعدها اجرا و برنامه سازی در تلویزیون و غیره ...اما حجم بالای کار او هیچ وقت نتوانست مانعی باشد برای سفر کردنش . اینکه سفر کردن را از کجا شروع کرد و چه شد که تبدیل به یک جهانگرد حرفه ای شد را بهتر است در سه سفرنامه ای که تبدیل به کتاب کرد و بارها هم تجدید چاپ شد بخوانید. جدای از دنیای کاری منصور ضابطیان لایف استایل خاص خودش را دارد شاید بتوان او را هنرمندی شیک و مردم مدار توصیف کرد .
  تو رشته تحصیلی ات اول پزشکی بود ، آیا این علاقه خودت بود ؟
  خوب من آن موقع 17 سالم بیشتر نبود و در آن سال ها هم قبولی در رشته پزشکی تبی بود که بین همه جوان های هم سن و سال من فراگیر شده بود . من هم در همان بار اول قبول شدم . اولش فکر می کردم چقدر در این رشته می توانم آدم مفیدی باشم ولی بعدها متوجه شدم که برای من خیلی کار حوصله سر بری است و حس کردم این چیزی نیست که من در زندگی دوستش داشته باشم .
  چرا سینما را انتخاب کردی ؟
  راستش نمی خواستم سینما بخوانم . سال 74 بود که من رفتم نمایشگاه دو سالانه گرافیک و خوب خیلی مرا تحت تاثیر قرار داد وپیش خودم فکر کردم که چرا من چنین کاری را نکنم و شروع کردم به تحقیق که چطور می شود یک گرافیست شد و دیدم که باید دوباره کنکور بدهم و رشته هنر بخوانم . و من رفتم رشته هنر که گرافیک بخوانم ولی یک اتفاقی افتاد ، آن دوره برای قبولی در رشته گرافیک باید رتبه ات زیر سیصد می شد ولی برای اینکه رشته سینما بخوانی باید رتبه ات زیر صد می شد، یعنی سینما رشته پر طرفدار تری بود . و من رتبه ام دو رقمی شد و همه به من گفتند که برو رشته سینما بخوان ، برای اینکه تو می نویسی ، عکاسی می کنی و... پس در سینما موفق تر خواهی بود و بنابراین من رشته اول انتخابی ام سینما بود و در همان رشته هم قبول شدم ولی همچنان حسرت گرافیست شدن را دارم.

  پس چطور سر از عالم مطبوعات در آوردی ؟
  بعد از قبولی در رشته سینما ، یک نشریه سینمایی فراخوانی داد که خبرنگار سینمایی می خواهد . البته من از بچگی به عالم مطبوعات علاقه داشتم ولی در این نشریه به این این دلیل ورود کردم چون می خواستم لینک های سینمایی پیدا کنم برای بعد از فارغ التحصیلی که بتوانم راحت تر کار پیدا کنم . ولی مطبوعات من را جادو کرد و این شد که در مطبوعات ماندم .
  پس این یا در خون تو بود یا انقدر علاقه داشتی که با اینکه رشته تحصیلی ات نبود بارها به عنوان روزنامه نگار برتر شناخته شدی و جوایز متعدد هم گرفتی ؟
  من بچه که بودم دوتا بازی را زیاد می کردم یکی تلویزیون بازی ، که من مجری می شدم و دوستم تماشاچی یا برعکس . و یکی هم درست کردن مجله ، مثلا دفتر سفیدی را بر می داشتم درآن مطلب می نوشتم عکس ها را می بریدم و داخلش می چسباندم و همیشه هم در مسابقات روزنامه دیواری و امثالهم در مدرسه اول می شدم و این انگار یک طورهایی نهادینه بود در وجودم و با شروع فعالیتم در آن نشریه سینمایی انگار این توانایی از یک جای قدیمی در وجودم بیرون کشیده شد و باعث شد که درش موفق بشوم.
  خودت قبول داری که در هر کاری وارد شدی در آن کار موفق بودی؟ چه در زمینه مطبوعات و نویسندگی، چه در برنامه سازی، چه در اجرا و حتی به عنوان یک جهانگرد ؟
  راستش شاید از دور اینطور به نظر بیاید. نمی خواهم شکسته نفسی بکنم ولی هیچ وقت احساس نکردم که آدم موفقی هستم چون همیشه حسم این بوده که پتانسیل هایی دارم که هنوز از آنها استفاده نکرده ام .

  معمولا برای خرید یک لباس چه چیزهایی را در نظر می گیری؟
  قبل از هرچیز آن لباس باید مرا جذب کند و اینکه به بقیه لباس هایم ارتباط تماتیک داشته باشد نه اینکه یکی شرق باشد یکی غرب ، چه به لحاظ رنگ ، چه به لحاظ جنس . من هر بار که سفر می روم مجلات مد را می خرم و در پوشش و نوع خریدم از آنها الهام می گیرم در سِت کردن لباس هایم چون به هر حال همه ما نیاز به مشورت و آموزش داریم.
  تو از محصولات درسا استفاده می کنی ؟
  بله ، من هم از کیف های درسا استفاده می کنم هم کفش و هم اکسسوری های درسا. درسا برند شیکی است که اسمش به آدم حس اعتماد می دهد . بعضی اسم ها را وقتی می شنوی می گویی این اسم اعتبار دارد ، مثل کارهای هنری که وقتی خبری در نشریه ای چاپ می شود که فلانی دارد برنامه ای می سازد ، خواننده ای که این خبر را می خواند فکر می کند که خوب پس باید منتظر یک اتفاق باشم و اعتماد می کند به آن اسم . در مورد درسا هم دقیقا همینطور است وقتی که مثلا اس ام اسی از طرف درسا برای من می آید توجه مرا جلب می کند چون به آن برند احترام می گذارم و این ناشی از همان احترامی است که درسا به من به عنوان خریدار محصولاتش گذاشته و من مطمئنم خبری که در آن اس ام اس است مثل خیلی از محصولات مشابه فقط ادعا نیست و حقیقت دارد .
  به نظرت درسا چه تفاوتی با بقیه برند های مشابه خود در ایران دارد؟
  خوب اولا درسا در طراحی محصولات خود خیلی شجاعانه به سمت ایجاد تفاوت رفت و من به عنوان کسی که در عرصه ای دیگر دارم کار تولیدی انجام می دهم مشابهت هایی بین کار خودم و کار درسا حس می کنم و این استفاده از فکر و ایده های جوان است و وقتی به محصولات درسا نگاه می کنم ناگهان یک طرحی یا برشی را می بینم که پیش خودم فکر می کنم ایده آن حاصل یک خوش فکری است . و این اعتماد درسا به فکر های جوان واقعا قابل تحسین است . اعتماد به ایده های جوان کاری است که من خودم هم در برنامه سازی هایم می کنم .
  نظرت در مورد قدم گذاشتن درسا فراتر از پوشاک و ورود آن به لایف استایل خانگی چیست؟
  وقتی قابل اعتماد هستی بهترین کار این است که قدم از آنچه که هستی فراتر بگذاری . هرچند که کارت سخت می شود چون قبلا توقعات را نسبت به خودت بالا برده ای و در این عرصه جدید هم باید بهترین باشی. درسا یک برند پیشرو است و اتفاقا بعد از دیدن خانه درسا به این نتیجه رسیدم که حتی ممکن است در فیلد های دیگری هم ورود کند و موفق باشد .

  در ضبط ویژه برنامه های نوروزی 100 برگ از محل درسا وی آی پی و خانه درسا به عنوان لوکیشن استفاده کردید . این همکاری بین شما و درسا به چه صورت شکل گرفت؟
  خوب ما برای ویژه برنامه نورزی مان دنبال جایی بودیم که شیک باشد . چون در برنامه سازی فکر می کنیم محصولی که می خواهد برود روی صفحه تلویزیون باید در شان مردم باشد و یک چیز به اصطلاح کر کثیف برای ما مناسب نیست . در برنامه نوروزی قرار بر این بود که از فضای استودیوی همیشگی مان بیرون بیاییم خوب طبیعتا باید آنجا شیک می بود و ما باید راحت می بودیم و با ما همکاری می کردند.
  خوشبختانه بعد از جستجوهای زیاد به درسا رسیدیم که فضای بسیار خوبی را در اختیار ما گذاشت و محبت فراوانی به ما کردند ، بدون هیچگونه چشم داشتی و بسیار لطف کردند و باعث شد دوستی عمیقی بین ما و درسا شکل بگیرد که امیدوارم بتواند ادامه پیدا کند و مجدد در فضاهای دیگر بتوانیم با هم همکاری داشته باشیم.
  مشتری مداری درسا به نظرت چگونه ست؟
  ببین همانطور که گفتم مثل خود من که هیچ وقت خودم را به عنوان یک چهره شناخته شده از جامعه جدا ندیده ام، دقیقا درسا هم در عرصه ارتباط با مشتری و مردم همین شیوه را دارد . همین که اس ام اس های تبلیغاتی درسا متن هایی عاری از شیوه های مرسوم و تبلیغات دل زده کننده دارد یعنی احترام به مشتری . یا وقتی هر طبقه از مشتری که وارد فروشگاه لوکس خانه درسا می شود در آنجا محترم شمرده شده و خیلی راحت می تواند اجناس را ببیند و همینطور حمایت های مدامِ درسا از هنر و هنرمندان ، نشانگر ارزش دادن این برند به مشتری و مردم است .

   اخبار درسا

  ویرایش شده توسط چرم درسا در تاریخ ۲۹/۶/۱۳۹۵   ۱۴:۳۷
 • leftPublish
 • ۱۰:۱۱   ۱۳۹۵/۱۰/۷
  avatar
  چرم درسا
  کاربر جديد|335 |432 پست

  خلق دانش و کارآفرینی

  شاهین فاطمی در سمینار کاربرند از کارآفرینی می گوید

  کارآفرینی تنها یک واژه نیست. حاصل سال ها تلاش و رویا پردازی فرد یا افرادی است که عمر خود را صرف خلق دانش، محصول و حس دلنشین افراد کرده اند.
  کارآفرینان مردان بزرگی هستند که قلبشان مملو از عشق و انگیزه برای زندگی است و با توجه به سختی های راه، هیچگاه هدف را فراموش نکرده اند و با تلاش، پشتکار و اراده ای مثال زدنی، زندگی را عرصه تولید و کسب و کار کرده اند.
  آنان رهبرانی اندیشمند با چشم اندازی بی انتها هستند که موفقیت را به فعل رسانیده اند.
  یکی از همین کارآفرینان بنیانگذاران درسا هستند که تولید را از یک کارگاه کوچک آغاز نمودند و اکنون به فروشگاه هایی در سراسر کشور و خلق سبک زندگی ایرانی برای هموطنان پرداخته اند.
  از شما دعوت می نماییم تا به بخشی از سخنرانی شنیدنی شاهین فاطمی مدیر عامل درسا در همایش کاربرند در باب کارآفرینی توجه بفرمایید.

  اخبار درسا

  ویرایش شده توسط چرم درسا در تاریخ ۸/۱۰/۱۳۹۵   ۱۶:۴۹
 • ۱۰:۱۷   ۱۳۹۵/۱۰/۷
  avatar
  چرم درسا
  کاربر جديد|335 |432 پست

  کافه درسا
  توسعه برند همراه با افزایش رضایتمندی

  اسفندماه 1394 همزمان با افتتاح خانه درسا در شریعتی تهران، کافه درسا در طبقه سوم خانه درسا، آغاز به کار کرد.
  کافه درسا در ادامه فعالیت های درسا مبتنی بر توسعه برند درسا که آرامش و رضایت مشتری را در صدر امور فعالیت هایش قرار داده است متولد شد.
  گرچه دور از فضای ذهنی مشتری که درسا را چرم و کالاهای چرمی می داند، کافه درسا در عرصه کافه داری برای ایجاد سبک زندگی مشتریان موفق عمل کرده است و با استقبال بسیاری مواجه شده است و یکی از نکات قابل توجه کافه، امکان استفاده از شارژ اکانت مشتریان درسا در پرداخت کافه می باشد.
  کافه درسا همه روزه از ساعت 10 صبح الی 22 با پارکینگ اختصاصی آماده پذیرایی از مشتریان عزیز می باشد...

  اخبار درسا

  ویرایش شده توسط چرم درسا در تاریخ ۸/۱۰/۱۳۹۵   ۱۶:۴۷
 • ۱۱:۳۶   ۱۳۹۵/۱۰/۸
  avatar
  چرم درسا
  کاربر جديد|335 |432 پست

  Taj DORSA Collection 2016

  ژورنال دستبندهای چرم و طلای تاج درسا

  اخبار درسا

  ویرایش شده توسط چرم درسا در تاریخ ۸/۱۰/۱۳۹۵   ۱۶:۳۴
 • ۱۰:۵۳   ۱۳۹۵/۱۰/۱۳
  avatar
  چرم درسا
  کاربر جديد|335 |432 پست

  برگزاری اولین رویداد مد و تک

  مراسم اختتامیه رویداد سه روزه مد و تک با سخنرانی شاهین فاطمی و اعلام نتایج برگزار شد

  اولين رويداد كارآفريني مد و لباس با عنوان مدوتك از تاريخ 8 الي 10 دي ماه 1395 در مجتمع تجاري پالاديوم تهران به همت شرکت فراخیز، موسسه مد هنر نوآورى و موسسه هنری خوش پوشان رادین برگزار شد.
  در اين رويداد، طراحان و متخصصان حوزه مد و لباس، برنامه نويسان، طراحان گرافيك، مديران تجاري و علاقمندان به راه اندازي كسب و كار گردهم آمدند تا با ارائه ايده هاي خلاقانه و بكر خود، كسب و كارشان را شروع كرده و به رقابت با يكديگر بپردازند.
  در واقع از اهداف برگزاري رويداد مدوتك ميتوان به آشنايي با ادبيات و اصول راه اندازي يك كسب و كار موفق در صنعت مد و لباس، گسترش بسترهاي بازرگاني و فروش، به روزسازي سيستم خرده فروشي پوشاك به منظور كمك و تقويت فروش پوشاك نشان هاي ايراني و حمايت از فرهنگ ايراني اسلامي اشاره كرد.

  در این رویداد افراد در قالب 10 گروه حدودا ده نفره طی سه روز گرد هم آمدند تا به ایده های خود به کمک مربیان شکل تازه ای دهند.
  مربیان یاری دهنده در این رویداد سه روزه، آذر صبری رییس واحد خلاقیت درسا، امیرحسین مهدی زاده طراح بین المللی لباس،فواد سعيدی نيك مدیر عامل تگ موند، علیرضا نخجوانی مديربازاريابی برند آديداس و چندی دیگر از متخصصین مد این مرز و بوم بودند.
  در آخرین روز از این رویداد داورانی چون شاهین فاطمی موسس و مديرعامل درسا،رامین سمیع زاده عضو هیات مدیره و دبیر انجمن مبلمان و دکوراسیون،فرداد زند همکار ایراتل ونچرز و موسس مشاور امین به بررسی ایده های استارتاپی پرداخته و به سه گروه از برترین گروه ها هدایایی را اهدا نمودند.

  درنهایت سه تیم برتر توسط داوران انتخاب شدند:

  انتخاب تیم كلوش به عنوان تیم سوم در اولین رویداد كار افرینی مدو تك تهران

  تیم آسمان 11 به عنوان تیم دوم در اولین رویداد كار افرینی مدو تك تهران

  انتخاب تیم fit and fine به عنوان تیم اول در اولین رویداد كار افرینی مدو تك تهران

  در مراسم اختتامیه این رویداد بی نظیر شاهین فاطمی مدیر عامل درسا که داوری تیم ها را نیز بر عهده داشت برای جوانان مشتاق خلق کسب و کار، صاحبان ایده های جذاب و کارآفرینان آینده به سخنرانی پرداخت.
  شاهین فاطمی از دهه های فعالیت های درسا و پیشرفت در این راه گفت و مهم ترین سرمایه یک سازمان را نیروی انسانی وفادارش دانست.

  اخبار درسا

  ویرایش شده توسط چرم درسا در تاریخ ۱۳/۱۰/۱۳۹۵   ۱۰:۵۵
 • ۱۰:۰۹   ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
  avatar
  چرم درسا
  کاربر جديد|335 |432 پست

  سبک زندگی درسا

  قلمرویی به نام حس خوب در درسا

  از بدو شکل گیری، درسا متفاوت از یک تولید کننده به صنعت نگاه می کرد. با اینکه مفهوم برند آنچنان در دل و جان ایرانیان حضور نداشت اما بنیانگذاران درسا در پی تولید محصول با کیفیت در حد استانداردهای جهانی بودند.
  اینکه تولیدات و محصولات ایرانی کیفیت آنچنانی نداشت و قابل رقابت با برندهای غیر ایرانی نبود صاحبان برند را سخت آزرده می کرد، این حس که از عشق عمیق به ایران و ایرانی سرچشمه می گرفت مقدماتی برای سازندگی محسوب می شد.
  ازاین روی درسا تصمیم گرفت تا محصول ایرانی را یک محصول با کیفیت و در عین حال شیک با طراحی همگام با استانداردهای روز دنیا پیش برد.
  در راه پیشرفت، افزایش سطح کیفیت و خدمات درسا به دنبال مفهومی فراتر از کیفیت و طراحی بود چراکه الزامات ماندگاری را کیفیت و طراحی می دانست، اما در جستجوی راز حضور در قلب ها به سراغ خلق حس خوب برای مشتریانش رفت.
  حسی که می توان از فضای فروشگاهی، گپ و گفت با فروشندگان و پرسنل و یا حتی چرخی در فروشگاه بدون خرید کسب کرد.
  در این دوره درسا بیش از هر موردی برآن است تا به زبان آوردن نامش لبخند بر لبان گوینده نقش بندد و علاوه بر آن سبک زندگی ایرانی را خلق کند، گذشته از برند های گروه چرم درسا (چرم درسا، تاج درسا، خانه درسا، کافه درسا) که هر کدام داستانی از سبک زندگی را در دل خود دارند و در لحظه لحظه زندگی من و شما حضور می یابند درسا هرزچندگاهی با عکاسی های خود قصه هایی را از زندگی روایت می کند.

  اخبار درسا

  ویرایش شده توسط چرم درسا در تاریخ ۱۴/۱۰/۱۳۹۵   ۱۰:۱۱
 • leftPublish
 • ۱۰:۱۲   ۱۳۹۵/۱۰/۱۵
  avatar
  چرم درسا
  کاربر جديد|335 |432 پست

  کافه درسا

  توسعه برند همراه با افزایش رضایتمندی

  اسفندماه 1394 همزمان با افتتاح خانه درسا در شریعتی تهران، کافه درسا در طبقه سوم خانه درسا، آغاز به کار کرد. کافه درسا همه روزه از ساعت 10 صبح الی 22 با پارکینگ اختصاصی آماده پذیرایی از مشتریان عزیز می باشد...

  سالادهای هیجان انگیز کافه دسا

  اخبار درسا

  ویرایش شده توسط چرم درسا در تاریخ ۱۵/۱۰/۱۳۹۵   ۱۰:۲۸
 • ۱۰:۵۱   ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
  avatar
  چرم درسا
  کاربر جديد|335 |432 پست

  اهدا تندیس همایش کاربرند به گروه چرم درسا

  شاهین فاطمی در سمینار کاربرند از کارآفرینی می گوید

  کارآفرینی تنها یک واژه نیست. حاصل سال ها تلاش و رویا پردازی فرد یا افرادی است که عمر خود را صرف خلق دانش، محصول و حس دلنشین افراد کرده اند.
  کارآفرینان مردان بزرگی هستند که قلبشان مملو از عشق و انگیزه برای زندگی است و با توجه به سختی های راه، هیچگاه هدف را فراموش نکرده اند و با تلاش، پشتکار و اراده ای مثال زدنی، زندگی را عرصه تولید و کسب و کار کرده اند.
  آنان رهبرانی اندیشمند با چشم اندازی بی انتها هستند که موفقیت را به فعل رسانیده اند.
  یکی از همین کارآفرینان بنیانگذاران درسا هستند که تولید را از یک کارگاه کوچک آغاز نمودند و اکنون به فروشگاه هایی در سراسر کشور و خلق سبک زندگی ایرانی برای هموطنان پرداخته اند.

  اخبار درسا

  ویرایش شده توسط چرم درسا در تاریخ ۱۸/۱۰/۱۳۹۵   ۱۱:۰۱
 • ۰۹:۵۳   ۱۳۹۵/۱۰/۲۶
  avatar
  چرم درسا
  کاربر جديد|335 |432 پست

  یک فنجان چای با طعم تجربه

  شاهین فاطمی در دورهمی هفتگی ماهان از تجربیات کارآفرینی اش می گوید

   یكشنبه ١٩ دي ماه ٩٥ " مدرسه عالي كسب و كار بین المللی ماهان " در چهارمين گردهمايي "يك فنجان چاي با طعم تجربه" به روال گذشته، ميزباني يك كارآفرين    ديگر از خطه ايران زمين را بر عهده داشت.
    به رسم جلسات گذشته، این گردهمایی که این بار میزبان " شاهین فاطمی " مدیرعامل درسا بود با معرفی ایشان و شرح مختصری از فعالیت هایشان شروع شد.

   در ادامه سخنرانی و در میان گذاشتن تجربیاتش، شاهین فاطمی به پرسش های حضار در باب کارآفرینی پاسخ داد و به چالش های پیش روی یک کارآفرین پرداخت.

   در پایان مراسم "هادی سیاری" ریاست مدرسه عالي كسب و كار ماهان، با اعطای مدرک افتخاری DBA و همچنین تابلوی فرشی از عکس شاهین فاطمی از وی تقدیر به عمل آورد.

   مدرسه عالی کسب وکار ماهان یکی از معتبرترین و بزرگترین مراکز کسب علم و دانش در کشور است که معتقد است پیشتازی در یک تغییر موفقیت آمیز مستلزم  تربیت و پرورش راهبران و مدیرانی است که به توانمندی های زیر راه یافته باشند:
    ارزش آفرینی و کارآفرینی
    توانایی تفکر، تدوین، اجرا و کنترل استراتژی
    توانایی تیم سازی و تقویت روحیه تیمی
    فرهنگ برنامه ریزی
    خودآگاهی در کسب و کار
    تحلیل گری و تحقیق گری حرفه ای
    دارای برند فردی و بین المللی
    راهبری خلاقانه سازمان
    دارای تفکر واحد جهانی شده (وحدت در عین کثرت)
    فکر کن، تصمیم بگیر، اجرا کن
    امید است تا مدرسه عالی کسب و کار ماهان به موفقیت های روز افزون دست یابد تا همچون گذشته مدیرانی با ارزش را برای این مرز و بوم پرورش دهد.

  اخبار درسا اخبار درسا اخبار درسا

  ویرایش شده توسط چرم درسا در تاریخ ۲۶/۱۰/۱۳۹۵   ۰۹:۵۵
 • ۰۹:۵۷   ۱۳۹۵/۱۰/۲۷
  avatar
  چرم درسا
  کاربر جديد|335 |432 پست

  کلکسیون زمستان 2017 درسا

  کمپین تبلیغاتی متفاوت دیگری از درسا

  عکاسی نوعی آفرینش احساس است، حس نوستالژی، حس لذت، زیبایی و یا پیام تبلیغاتی متفاوت.
  درسا با کمپین های خود نوعی اندیشه را می آفریند، اما این بار در درسا کمی متفاوت تر عمل کردیم و از دریچه ای با اندیشه و نگرشی تازه، رویدادی متفاوت خلق کردیم.

  لینک خرید و مشاهده محصولات

  لینک خرید محصول

  لینک خرید محصول

  اخبار درسا

  ویرایش شده توسط چرم درسا در تاریخ ۲۷/۱۰/۱۳۹۵   ۱۰:۰۳
 • ۱۰:۲۵   ۱۳۹۵/۱۱/۳
  avatar
  چرم درسا
  کاربر جديد|335 |432 پست

  تقدیری دیگر از بنیانگذاران درسا

  جشن با شکوه پنجمین سال فعالیت نشریه تجارت طلایی یکم بهمن در هتل پارسیان برگزار شد

  نشریه وزین تجارت طلایی پنجمین سال از فعالیت خود را در هتل پارسیان اوین، عصر جمعه اول بهمن ماه جشن گرفت. در این جشن با شکوه و ضیافت شام که به همت سردبیر و صاحب امتیاز این نشریه "شاهرخ کشاورز" برگزار شد از دوستان و همراهان نشریه تجارت طلایی که طی سال های فعالیت در کنار این نشریه بودند با لوح و تندیس تقدیر به عمل آمد.

  اخبار درسا  اخبار درسا

  ویرایش شده توسط چرم درسا در تاریخ ۳/۱۱/۱۳۹۵   ۱۰:۲۷
 • leftPublish
 • ۱۰:۱۲   ۱۳۹۵/۱۱/۱۰
  avatar
  چرم درسا
  کاربر جديد|335 |432 پست

  درسا حامی بازارچه خیریه پیام امید

  با یاری رسانی سهمی از دنیای نیکی را از آن خود کنید

  هجدمین بازارچه موسسه خیریه پیام امید هفتم تا نهم بهمن ماه در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
  موسسه خیریه پیام امید در راستای حمایت از زنان سرپرست خانوار و به عنوان یک سازمان مردم نهاد، در سال ۸۲ به طور رسمی از وزارت کشور مجوز دریافت کرد. این موسسه با اهداف تعاون و فعالیت‌های خیرخواهانه اجتماعی، کمک رسانی به محرومین و گسترش فرهنگ کمک به همنوع در میان جوانان تشکیل شده است. جهت نیل به اهداف مذکور پیام امید با تحت پوشش قراردادن خانواده های بی سرپرست در حوزه اشتغال زایی، بهداشت و درمان، تامین خوراک و پوشاک، تامین هزینه‌های ساخت و اجاره مسکن و آموزش فرزندان اقشار محروم جامعه خدمت‌رسانی ‌‌می‌کند. خیریه پیام امید برای تامین هزینه های مربوط به فعالیت‌های ذکر شده علاوه جمع آوری کمکهای مردمی، هر ساله بازارچه‌هایی نیز برگزار می کند.
  امسال هم در بهمن ماه هجدهمین بازارچه در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش واقع در خیابان ولیعصر پایین تر از چهارراه پارک وی از ساعت ۹ صبح تا ۱۱ شب برگزار شد که گروه درسا در راستای ادای مسئولیت های اجتماعی، یکی از حمایت کنندگان این بازارچه می باشد.
  امیدواریم با حضور گرمتان در این بازارچه سهمی از دنیای نیکی را از آن خود کنید.

  اخبار درسا

  ویرایش شده توسط چرم درسا در تاریخ ۱۰/۱۱/۱۳۹۵   ۱۰:۱۴
 • ۱۰:۳۲   ۱۳۹۵/۱۱/۱۶
  avatar
  چرم درسا
  کاربر جديد|335 |432 پست

  درسا و کمپین مهربانی با سمر

  با کمپین موسسه سمر مهربانی را تمرین کنیم و دنیا را زیباتر بسازیم

  همه ی ما انسانها هم دلمان می خواهد مهربان باشیم و هم در عین حال منافع خود را نادیده نگیریم. درواقع، نقطه ی مقابل عزیز داشتن خویش، مهم شمردن دیگران همچون خویشتن است. برای این کار باید به خواسته های دیگران توجه کافی نشان داد. با تمرین مهربانی این کار آسانتر میشود و راه و شیوه ای از زندگیتان خواهد شد. برای این تمرین سعی کنید حداقل در روز یک کار حاکی از مهربانی انجام بدهید. این تمرین ممکن است اعمال ساده ای نظیر نوازش، سهیم شدن بخشی از غذای خود، سر زدن به دوست ، کمی صبر برای عبور یک عابر از خیابان، سکوت در قبال عصبانیت های بی مورد باشد. اگر میخواهید در سطح بیشتری مهربانی را تمرین و ملکه ذهن و روحتان کنید، میتوانید در امور داوطلبانه ی خیریه نقش مؤثری داشته باشید.
  موسسه خیریه سمر سالیان سال است که در راستای بهبود بیماران بالای چهارده سال در حال فعالیت است و از آنجاییکه یکی از عوامل مهم سرطان جدای از تغدیه و ژنتیک، استرس است به همین جهت کمپینی تحت عنوان کمپین مهربانی را برای مخاطبان فضای آنلاین در نظر گرفته است.

  کمپین به صورت زیر در نظر گرفته شده است؛
  به وب سایت سمر رفته (لینک در پایین صفحه) و اگر تمایل دارید امضایتان یا تصویر خودتان یا یک سمبل از مهربانی را بارگذاری کنید و اگر نه که ربات نماد کمپین را به صورت نمادین به جای تصویر شما در نظر می گیرد. پس از چند ثانیه بنری زیبا از مهربانی خود را دریافت کنید. یکی از مهم ترین کمک های شما این است که این بنر را در صفحات خود به اشتراک بگذارید تا دوستان شما هم به این کمپین بپیوندند.
  با توجه به اینکه عضویت شما در کمپین هیچ هزینه ای برایتان ندارد و در ازای عضویتتان برند مورد علاقه شما به موسسه سمر کمک می کند. لطفا در پایان ثبت نام روی لوگوی برندی که می خواهید حامی سمر شود کلیک کنید تا انتخاب شود در این قسمت نام درسا را می توانید بین بنرهای اسپانسرها ملاحظه کنید. درسا به واسطه یاری هرچند ناچیز به سمر در این سالها خود را بخشی از این کمپین می داند و نامش در بین یاری دهندگان موسسه سمر به چشم می خورد.
  بجز نام و نام خانوادگی و عکس سایر اطلاعات مثل اطلاعات تماس شما اختیاری است و البته تمامی این اطلاعات به امانت نزد موسسه خیریه سمر محفوظ است و از آن برای هیچگونه تبلیغاتی استفاده نمی شود. تنها برای اطلاع رسانی رویدادهای مهم خیریه سمر و دعوت از شما به گردهمایی های خیریه به شما پیامک داده می شود.
  طرح مهربانی سمر تلاش می کند تا روزهای هفتــــه به یکـــدیگر یادآوری کنیم خانه ما، شهر ما، کشور ما و دنیای ما نیازمنـد لبخند و آرامش است و همه اینها با مهربان بودن و گذشـــت به دست می آید. شاید با لبخند زدن یا آشتی با یک دوست قدیمی یا کمـک به یک بیمار نیازمند، روزمان با مهربانی کامل شود.

  اخبار درسا

  ویرایش شده توسط چرم درسا در تاریخ ۱۶/۱۱/۱۳۹۵   ۱۰:۳۴
 • ۰۹:۵۰   ۱۳۹۵/۱۱/۱۹
  avatar
  چرم درسا
  کاربر جديد|335 |432 پست

  افتخارات درسا تا سال 90

  برخی از تندیس ها و افتخارات درسا

  برای مشاهده کامل مطلب بر روی عکس کلیک فرمایید.

  اخبار درسا

  ویرایش شده توسط چرم درسا در تاریخ ۱۹/۱۱/۱۳۹۵   ۰۹:۵۵
 • ۱۰:۰۷   ۱۳۹۵/۱۱/۲۴
  avatar
  چرم درسا
  کاربر جديد|335 |432 پست

  درسا در روزنامه فرصت امروز

  مصاحبه فرصت امروز با رییس هیئت مدیره درسا امیر کاظم نورمحمدی

  با دیدن فروشگاه های درسا شاید برای خیلی ها جای سوال باشد که درسا از کجا شروع کرد؟
  درسا و آنچه امروزه از این برند می بینید حاصل تلاش دو دوست و شریک (امیرکاظم نورمحمدی و شاهین فاطمی) از یک کارگاه 30 متری است و آنچه امروزه باعث به دست آوردن رویاهایشان شده، چشم اندازی است که برای ساختن و موفقیت داشتند.
  برای درک آنچه از درسا گذشت و برنامه های آینده اش فرصت امروز به سراغ بنیانگذار و ریاست هیئت مدیره رفته است تا از درسا بیشتر بداند.
  شما را به مطالعه این گفتگوی جالب دعوت می نماییم.

  ویرایش شده توسط چرم درسا در تاریخ ۱۰/۱۲/۱۳۹۵   ۱۴:۳۳
 • ۱۰:۴۵   ۱۳۹۵/۱۱/۲۵
  avatar
  چرم درسا
  کاربر جديد|335 |432 پست

  درسا در نمایشگاه شهربانو

  نمایشگاه لوکس شهربانو در مشهد میزبان درسا

  با شکوه ترین نمایشگاه لوکس بانوان در محل تالارهای مجلل مجتمع کوهسر از تاریخ 17 الی 19 بهمن ماه برگزار شد.
  این نمایشگاه به طور خاص برای بانوان شایسته و زوج های جوان و بطور عام برای تمام کسانی که مسیر شادتر، زیباتر و خاطره انگیزتری را برای ادامه زندگی می خواهند، پیشنهاد شده است.
  نمایشگاه "شهربانو 2017 " با حضور برندهای نمونه در حوزه های: مزون، تالارهای زیبایی، آتلیه و عکاسی، تفریحی و توریستی، ورزشی، مد و لباس، طراحان، تبلیغات و موسیقی و ... از یکشنبه مورخ ۱۷ بهمن ماه 1395 تا سه شنبه ۱۹ بهمن ماه در محل تالارهای مجلل مجتمع کوهسر برگزار شد.
  مجری و برگزار کننده این رویداد باشکوه "شبکه قدرتمند اطلاع رسانی و تبلیغاتی شهربانو" می باشد که با همراهی برندهای معتبر و خوشنام این اتفاق ارزش آفرین را مدیریت می کنند.
  درسا نیز در این رویداد متفاوت و خاص در مشهد حضور یافت و با حضورش اتفاقی تازه را در کنار بانوانی که سبک زندگی متفاوتی را خواهان هستند رقم زد.

  اخبار درسا اخبار درسا

  ویرایش شده توسط چرم درسا در تاریخ ۲۵/۱۱/۱۳۹۵   ۱۰:۴۸
 • ۱۰:۳۱   ۱۳۹۵/۱۱/۳۰
  avatar
  چرم درسا
  کاربر جديد|335 |432 پست

  کافه درسا

  توسعه برند همراه با افزایش رضایتمندی

  اسفندماه 1394 همزمان با افتتاح خانه درسا در شریعتی تهران، کافه درسا در طبقه سوم خانه درسا، آغاز به کار کرد.
  کافه درسا در ادامه فعالیت های درسا مبتنی بر توسعه برند درسا که آرامش و رضایت مشتری را در صدر امور فعالیت هایش قرار داده است متولد شد.
  گرچه دور از فضای ذهنی مشتری که درسا را چرم و کالاهای چرمی می داند، کافه درسا در عرصه کافه داری برای ایجاد سبک زندگی مشتریان موفق عمل کرده است و با استقبال بسیاری مواجه شده است و یکی از نکات قابل توجه کافه، امکان استفاده از شارژ اکانت مشتریان درسا در پرداخت کافه می باشد.
  کافه درسا همه روزه از ساعت 10 صبح الی 22 با پارکینگ اختصاصی آماده پذیرایی از مشتریان عزیز می باشد...

  اخبار درسا

  ویرایش شده توسط چرم درسا در تاریخ ۳۰/۱۱/۱۳۹۵   ۱۰:۳۳
 • ۰۹:۵۱   ۱۳۹۵/۱۲/۳
  avatar
  چرم درسا
  کاربر جديد|335 |432 پست

  جشن ستاره های فناوری

  اهدای نشان جشن ستاره های فناوری به بنیانگذاران درسا

  برگزاری جشنواره ستاره های فناوری از سال 88 تا 94 رویدادی بسیار گرانقدر است تا میزبان فعالان حوزه فاوا، فضای مجازی، ربوتیک و نانو در جشن قرمز فناوری ایران باشد. این رویداد به زیبایی گردهمایی چهره های نامدار و آینده سازان فناوری ایران را ترتیب داد تا امیدواری افزون تری به راه پیش روی این حوزه بدمد.
  در این راستا درسا نیز یکی از علاقمندان پیشرفت در این حوزه می باشد و با توجه به اعتبار این همایش و محتوای بسیار ارزشمند آن که همه ساله پرفروغ تر می شود همه ساله در این همایش حضور می یابد. به همین جهت بنیانگذاران درسا(امیرکاظم نورمحمدی و شاهین فاطمی) در فروشگاه VIP میزبان حضور گرم دببر همایش رسول عبدالهی بودند تا به درسا که در حوزه فضای مجازی و آی تی تلاش کرده است که به عنوان تولید کننده و ارائه دهنده سبک زندگی و پیشرو در فضای آنلاین باشد، تندیس ستاره های فناوری سال 94 را هدیه کند.
  با آرزوی موفقیت های روز افزون برای جشنواره ستاره های فناوری

  ویرایش شده توسط چرم درسا در تاریخ ۱۰/۱۲/۱۳۹۵   ۱۴:۳۶
 • ۱۰:۲۰   ۱۳۹۵/۱۲/۸
  avatar
  چرم درسا
  کاربر جديد|335 |432 پست

  با درسا از فصل مشترک آغاز کنیم

  درسا و حرف هایی تازه در بیلبوردهایش

  در بیلبوردهای درسا با حرف هایی تازه مواجه می شویم حرف هایی که در راستای ادای دین مسئولیت اجتماعی درسا می باشد، به تازگی نیز، نشانه هایی که از جنس زیستن در کنار یکدیگر برای درک بهتر حس خوش زندگی است را از درسا شاهد هستیم.
  سخنانی از تبار حس زندگی برای داشتن لحظات خوش در کنار یکدیگر، حسی برای آغاز از فصل مشترک.
  و این گونه است که درسا در کمپین "از فصل مشترک آغاز کنیم" در راستاي ايجاد حس زندگي، انسان ها را به زندگي مشترك و اجتماعي دعوت مي كند.

  اخبار درسا

  ویرایش شده توسط چرم درسا در تاریخ ۸/۱۲/۱۳۹۵   ۱۰:۲۴
 • ۱۰:۰۸   ۱۳۹۵/۱۲/۹
  avatar
  چرم درسا
  کاربر جديد|335 |432 پست

  خانه درسا حامی همایش ملی دکوراسیون

  ششمین دوره از همایش ملی معماری داخلی در اصفهان با حمایت خانه درسا

  برگزاری پنج دوره همایش تخصصی (علمی-پژوهشی) در زمینه تخصصی معماری داخلی و دکوراسیون در مؤسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان رهیافت های فراوانی داشت که تحلیل و بررسی نتایج عملیاتی آن انرژی و فرصت فراوان می طلبد. این بار پنجم اسفندماه با برگزاری ششمین دوره دیدگاه و چشم انداز برگزارکنندگان و دبیران همایش در بخش های مختلف، مبتنی بر اتکاء بر رویکردهای مهارتی در حرفه طراحی معماری داخلی و دکوراسیون است، چرا که اساس راهبردهای مدیریتی و دیدگاه های مؤسسین دانش پژوهان بر مبنای افزایش توانمندی دانش پذیران در محیط های اجرایی و حرفه ای است.

  این بار نیز این رویداد با سخنرانان صاحب نظری چون:
  سید حسام الدین سراج: عضو هیئت علمی دانشگاه هنر تهران، محقق در باب زیبایی شناسی هنر و معماری، عضو عالی شورای باران، سرپرست گروه موسیقی سنتی بیدل
  محمدرضا نیکبخت: موسس شرکت مشاور زندیگان، طراحیو نظارت بر 200 پروژه اجرا شده مسکونی و فضاهای فرهنگی و تفریحی، چاپ کتاب تجربه مرمت و احیا خانقاه چلپی اوغلو در سال 1388
  سرجو آلبرتو دانزه: طراح و معمار بین المللی از ایتالیاف موسس استودیو بین المللی معماری در سال 1990 ، عضو موسسه معماری میلان، آمریکا، اروپا، عضو شورای ساختمان سازی ایتالیا
  پنجم اسفند ماه برگزار گردید.
  در این رویداد خانه درسا با اهدای هدایایی به سخنرانان و همچنین تخصیص اعتباراتی برای خرید 400 حضار این همایش حمایت خود را از صنعت هنر معماری داخلی ابراز داشت. درسا امیدوار است تا با حمایت در چنین همایش هایی بتوان مبحث طراحی داخلی را در کشور عزیزمان هرچه بیشتر ارج نهاد.
  به امید موفقیت های هرچه بیشتر هنرمندان ایران زمین...

  اخبار درسا

  ویرایش شده توسط چرم درسا در تاریخ ۹/۱۲/۱۳۹۵   ۱۰:۱۰
 • ۱۰:۲۲   ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
  avatar
  چرم درسا
  کاربر جديد|335 |432 پست

  شاهین فاطمی در گردهمایی بزرگ مدیران

  پنجم اسفند ماه بزرگترین رویداد مدیریت و کسب و کار ماهان

  بزرگترین گردهمایی مدیران کسب و کار و کارآفرینان، پنجم اسفند ماه در سالن دیپلماتیک وزارت امورخارجه با حضور بیش از 1500 نفر از کارآفرینان، پیشکسوتان علم مدیریت، مسئولان، هنرمندان و ... توسط مدرسه عالی کسب و کار ماهان برگزار شد.

  در همین راستا مجید سیاری، رییس کانون کارآفرینان استان تهران با اعلام ابن خبرکه مدرسه عالی کسب و کار ماهان در سال ۹۶ با ۴ دانشگاه بزرگ دنیا دردوره های DBA و MBA همکاری خواهد داشت ، برگزاری مراسم این چنینی را بسیار موثر درهم اندیشی و ایجاد انگیزه برای فعالان حوزه کسب و کار دانسته و گفت : با توجه به رتبه پایین ایران درتجارت الکترونیک و روند سنتی کسب و کار کشور ، حضوردرعرصه رقابت اقتصادی دهکده جهانی از طریق رشد تجارت الکترونیک ضروری به نظر می رسد. وی با اشاره به برداشتن گام های اساسی برای ایجاد کسب و کار به روز ، تاکید کرد: مجموعه های خصوصی آموزش کسب و کار نقش بسزایی در رشد اقتصادی و دانش محور شدن کسب و کار دارند و همچنین فرصت رقابت در دنیا را ایجاد و روند شکل گیری آن را تسهیل می کنند.
  این جشن که با حمایت درسا و با حضور کارآفرینانی چون بهروز فروتن (خالق برند بهروز) و شاهرخ ظهیری (خالق برند مهرام) و مسئولانی نظیر مرتضی طلایی عضو شورای اسلامی شهر تهران و مهندس حسابی فرزند دکتر حسابی و چندی دیگر از کارآفرینان، هنرمندان و سخنرانانی چون خانم دکتر پاسکال هاردی از ماستریخت هلند همراه بود با تقدیر از پیشکوستان و بزرگان علم مدیریت ایران زمین ادامه یافت.

  پس از سخنرانی شاهین فاطمی، از فارغ التحصیلان MBA وDBA ماهان تقدیر به عمل آمد و پس از ادای سوگند، کیک زیبای ماهان به دست فارغ التحصیلان بریده شد.

  اخبار درسا

  ویرایش شده توسط چرم درسا در تاریخ ۱۰/۱۲/۱۳۹۵   ۱۰:۲۴
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع قبل
موضوع بعد
آخرین پست های این تالار
آخرین پست های این بخش
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2022 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان