خانه
13.5K

عسل بدیعی

 • ۱۰:۳۳   ۱۳۹۲/۱/۱۸
  avatar
  کاربر فعال|634 |788 پست

  در این تاپیک، زیباکده شمارو با تمامی مطالبی که دوست دارید در مورد این هنرمند عزیز بدونید آگاه میکنه...

 • leftPublish
 • ۱۰:۳۵   ۱۳۹۲/۱/۱۸
  avatar
  شبنم جون
  کاربر فعال|634 |788 پست

  بیوگرافی:

  متولد 1356
  همسر: فریبرز عرب نیا
  مدرک تحصیلی: لیسانس تغذیه از دانشگاه آزاد اسلامی
  سه ترم از دوره نمایش در دانشگاه آزاد اسلامی گذرانده است
  با بازی در اولین حضور سینمایی اش "بودن یا نبودن" به کارگردانی کیانوش عیاری خوش درخشید اما هیچگاه تنوانست در فیلمهای بعدی این موفقیت را تکرار کند...

 • ۱۰:۴۰   ۱۳۹۲/۱/۱۸
  avatar
  شبنم جون
  کاربر فعال|634 |788 پست

  به کما رفت:

  بانی فیلم مینویسد: عسل بدیعی در چند روز گذشته بر اثر ابتلا به نوعی مسمومیت شدید توسط بستگان به بیمارستان منتقل و معالجات از سوی پزشکان روی او آغاز می شود.در پی انجام مداواها این بازیگر جوان دچار ضایعه مغزی شده و به حالت اغما فرو می رود و طبق شنیده های موثق ،هم اکنون درمان برای بازگرداندن وی به شرایط طبیعی ادامه دارد.

  یکی از نزدیکان این بازیگر با تایید خبر فوق گفت: متاسفانه خانم بدیعی دچار نوعی مسمومیت دارویی شدید شد که با مراجعه به بیمارستان و طولانی شدن روند احیا توسط پرستار کشیک وی به حالت کما می رود.با این حال قصد داریم او را به بیمارستان لقمان تهران منتقل کنیم تا جریان درمان به شکل تخصصی تری روی او ادامه پیدا کند.

  به گفته وی، وزارت ارشاد نیز همکاریهای لازم را برای پیگیری هرچه سریعتر پروسه درمانی این بازیگر در دستور کار دارد و گویا شخص وزیر دراین باره توصیه های لازم را انجام داده است.

  این بازیگر که در سال ۱۳۷۶ با بازی در فیلم سینمایی «بودن یا نبودن»ساخته کیانوش عیاری به شهرت رسید،بازی در آثاری چون «دست‌های آلوده» (سیروس الوند)،«هفت پرده»،«از صمیم قلب»،«شمعی در باد»،«پروانه‌ای در مه»،«سربلند» و ... را در کارنامه دارد.

  ویرایش شده توسط شبنم جون در تاریخ ۱۸/۱/۱۳۹۲   ۱۰:۴۱
 • ۱۰:۵۲   ۱۳۹۲/۱/۱۸
  avatar
  مریم
  دو ستاره ⋆⋆|843 |2439 پست
  آخه مسمومیت چی بوده که خیلی شدید بوده و چند روز طول کشیده ؟
 • ۱۰:۵۳   ۱۳۹۲/۱/۱۸
  avatar
  شبنم جون
  کاربر فعال|634 |788 پست

  خونریزی مغزی، علت اصلی مرگ

  ایرنا نوشته است: رییس واحد پیوند دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران اعلام کرد طبق بررسی ها و سی تی اسکن های انجام شده ، علت مرگ عسل بدیعی ، خونریزی مغزی بوده است نه مسمومیت دارویی.

  دکتر کتایون نجفی زاده گفت: قرار است چهارشنبه -14 فروردین- اعضای بدن این بازیگر شامل کبد، کلیه ها، ریه و قلب به بیماران دیگری اهدا شود البته سرعمل جراحی مشخص خواهد شد که کدام اعضا می توانند پیوند شوند.وی اضافه کرد: طبق بررسی های انجام شده اعضای این بازیگر برای پیوند سالم بوده و قابلیت پیوند را دارند.رییس واحد پیوند دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی یادآور شد: خانواده این بازیگر رضایت خود را برای عمل پیوند اعضا اعلام کرده اند.

  عسل بدیعی بازیگر سینما و تلویزیون دوازدهم فروردین در بیمارستان لقمان تهران درگذشت. این بازیگر جوان در زمان حیاتش اعضای بدنش را اهدا کرده بود.بدیعی متولد سال 1356 در تهران بود و از سال 75 با بازی در فیلم «بودن یا نبودن» ساخته کیانوش عیاری فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد. 

  ویرایش شده توسط شبنم جون در تاریخ ۱۸/۱/۱۳۹۲   ۱۰:۵۴
 • ۱۱:۰۱   ۱۳۹۲/۱/۱۸
  avatar
  شبنم جون
  کاربر فعال|634 |788 پست

  مریم : 
  آخه مسمومیت چی بوده که خیلی شدید بوده و چند روز طول کشیده ؟

  عزیزم همیشه تو همچین شرایطی ی سری موضوعات و شایعه ها به حقیقت ها دامن میزنه که واقعاً تشخیص درست و غلط کمی سخت میشه، اما من شنیدم به خاطر مصرف شدید قرص های لاغری بوده که ایشون فوت کردن، البته من خیلی قبل شنیده بودم ایشون زیرنظر روانپزشک هستن چون مدام فکر میکنن چاق شده و...

  اما دلیلی که از نظر پزشکی اعلام کردن رو به طور خلاصه برات میزارم:

  دكتر مجيد: در بيمارستان لقمان ساعت 12 ظهر مرگ مغزي وي تاييد شد و علت مرگ هم طي بررسي هاي اوليه پارگي عروق مغزي وبه دنبال آن خونريزي مغزي مشخص شده است و ايست تنفسي وي در اين وضعيت مزيد برعلت شد و وي شب گذشته براي اهداي اعضا به بيمارستان مسيح دانشوري منتقل شد.


   

  ویرایش شده توسط شبنم جون در تاریخ ۱۸/۱/۱۳۹۲   ۱۱:۱۲
 • leftPublish
 • ۱۱:۰۲   ۱۳۹۲/۱/۱۸
  avatar
  مریم
  دو ستاره ⋆⋆|843 |2439 پست
  وای خیلی خوش اندام بود که !!!!!!!!
 • ۱۱:۰۴   ۱۳۹۲/۱/۱۸
  avatar
  مریم
  دو ستاره ⋆⋆|843 |2439 پست
  لطف می کنید توی یه بحث جداگونه در رابطه با قرص های لاغری و عوارضش واسمون صحبت کنید !!!


  وای من خودم می خواستم امتحان کنم چندتا از این قرصا رو که برای بردن چربی بعد از غذا .....!!!!!!!!!!!!!!!!
 • ۱۱:۱۳   ۱۳۹۲/۱/۱۸
  avatar
  شبنم جون
  کاربر فعال|634 |788 پست

  7عضو عسل بدیعی اهدا شد:

  ۷ عضو بدن، عسل بدیعی بازیگر فیلم «بودن یا نبودن» که در آن فیلم نقش گیرنده پیوند قلب را بازی می‌کرد برای نجات جان ۷ بیمار نیازمند از بدنش خارج شد و تا امشب به این بیماران پیوند می‌شود.
   
  امید قبادی، معاون مرکز فرآهم آورری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس، افزود: تا ساعت 14 امروز 7 ارگان اصلی مرحوم عسل بدیعی بازیگر سینما که روز گذشته به علت پارگی عروق مغز دچار مرگ مغزی شد از بدنش خارج شد و حتماً امشب همه این اعضا به 7 بیمار نیازمند پیوند می‌شود و جان آنان را نجات می‌دهد.

  عضو تیم فرآهم آوری اعضای پیوندی بیمارستان مسیح دانشوری گفت: تقریباً تمام ارگانهای حیاتی عسل بدیعی سالم است و قلب، دو ریه، دو کلیه، کبد و لوزالمعده وی به بیماران نیازمند پیوند می‌شود و با توجه به اینکه زمان نگهداری این ارگانها محدود است همه این اعضا باید حتماً امشب پیوند شود.

  قبادی افزود: قلب مرحوم خانم بدیعی توسط تیم جراحی قلب دکتر ماندگار به یک بیمار نیازمند پیوند می‌شود، دو ریه وی در بیمارستان مسیح دانشوری به عنوان تنها مرکز پیوند ریه کشور پیوند می‌شود و اقدامات لازم برای پیوند ریه‌ها در این بیمارستان آغاز شده است. این عمل حدود 7 ساعت طول می‌کشد. کبد و لوزالمعده وی نیز برای پیوند به شیراز ارسال می‌شود و کلیه‌های او نیز در دو بیمارستان در تهران برای پیوند فرستاده شده است.

  وی گفت: بقیه اعضای وی مانند قرنیه و تاندونها نیز برای فراهم آوری به بانک نسوج ارسال می‌شود تا در آینده به بیماران نیازمند پیوند شود.

  معاون مرکز فرآهم‌آ‌وری اعضای پیوندی بیمارستان مسیح دانشوری افزود: خانم عسل بدیعی سال ۱۳۷۷ در سن 17 سالی در اولین فیلم خود به نام «بودن یا نبودن» به کارگردانی کیانوش عیاری نقش یک بیمار نیازمند پیوند قلب را بازی می‌کرد. او همچنین خواهرزاده رضا داودنژاد است که سال گذشته پیوند کبد دریافت کرد و به واسطه او بود که خانواده خانم بدیعی با وجودی که وی کارت اهدای عضو داشت، به اهدای اعضای وی رضایت دادند.

   

 • ۱۱:۲۴   ۱۳۹۲/۱/۱۸
  avatar
  شبنم جون
  کاربر فعال|634 |788 پست

  عکس به یاد ماندنی از عسل بدیعی
   
  کافه سینما: عسل بدیعی نزدیک به یک سال پیش بعد از ثبت نام کارت اهدای عضو، در دفتر یادبود این سازمان اینگونه می‌نویسد:
   
  "سلام
   

  دوستان مهربان
   

  عزیزان..... یاران
   
  از خداوند متعال خواستار توانی چون کوه و اراده‌ای چون آهن استوار و پایدار هستم
   
  تا یاری بخش راه سپید عشقتان باشد
   
  خداوند یاری بخشتان
   
  با احترام: عسل بدیعی"

   
  و حالا قلب و دو کلیه، ریه، کبد و هرآنچه که از اعضای عسل بدیعی قابل اهدا کردن بود یاری بخش این راه شد و به چند تن جان دوباره بخشید...

  ویرایش شده توسط شبنم جون در تاریخ ۱۸/۱/۱۳۹۲   ۱۱:۲۴
 • ۱۱:۳۲   ۱۳۹۲/۱/۱۸
  avatar
  شبنم جون
  کاربر فعال|634 |788 پست

  صحبت های داوودنژاد در مورد خانم بدیعی:

  ایسنا مسنویسد: رضا داودنژاد، از بستگان مرحومه عسل بدیعی، غم‌نامه‌ و درخواستی خطاب به هموطنان و دوست‌داران آن بازیگر منتشر کرده که در بخشی از آن می‌خوانیم: «لطفا اگر مرهمی نیستید، دردی اضافه نکنید...»

  "درد بدتر از داغ

  مادری مهربان به رحمت خدا رفت،

  خانواده‌ای داغی به سینه دارد،

  درد، درد سنگینی‌ست

  عاجزانه خواهشمندم همدردی کنید، یا از دور نگاه کنید یا رد بشوید"

  عسل بدیعی نازنینم با شور و شوق سرشار از زندگی از بین ما رفت، خانواده پیکر پاک او را به رضایت خود او بدون کوچکترین مسمومیت برای اهدای عضو به بیمارستان پیوند مسیح دانشوری سپردند.

  لطفا اگر مرهمی نیستید، دردی اضافه نکنید، که این درد بدتر از داغ است

  رضا داودنژاد از تغییر محل مراسم ختم عسل بدیعی از مسجد بلال خبر داد:

  ایسنا مینویسد: مراسم ختم این هنرمند سه‌شنبه 20 فروردین‌ماه ساعت 18 تا 19:30 در مسجد «نور» واقع در میدان فاطمی برگزار می‌شود.

  رضا داودنژاد که همسر خواهر عسل بدیعی است، در گفت‌وگویی درباره این موضوع توضیح داد: به دلیل اینکه منزل آقای بدیعی و خانواده ما در حوالی شهرک غرب قرار دارد و حال مادر آن مرحوم نیز چندان مساعد نیست، قصد داشتیم مسجد محل مراسم ختم عسل بدیعی را کمی نزدیک‌تر به منزل انتخاب کنیم. به همین دلیل با صدا و سیما تماس گرفتیم و از آن‌ها خواستیم مراسم در جایی غیر از مسجد «بلال» برگزار شود که آن‌ها نیز این موضوع را پذیرفته و تاکید کردند که آن مسجد در صورت نیاز در اختیار ماست.

  او ادامه داد: ما سپس برای گرفتن مسجد جامع شهرک غرب که به منزل نزدیک‌ است، به این مکان مراجعه کردیم و آن‌ها اعلام کردند که ساعت 16 تا 17:30 می‌توان برنامه را ترتیب داد، اما تا فهمیدند که می‌خواهیم مراسم ختم عسل بدیعی را آنجا برگزار کنیم، مخالفت کردند و گفتند که ما به دلیل شلوغی در برگزاری مراسم مرحوم ناصر حجازی خیلی سختی کشیدیم و به همین دلیل از رزرو سالن برای ما امتناع کردند و جالب است که وقتی روی برگزاری مراسم در این مسجد پافشاری کردیم، علی‌رغم سخنان قبلی‌شان گفتند که آن‌ ساعت رزرو شده است!

  داودنژاد ضمن انتقاد از هیات امنای مسجد جامع شهرک غرب خاطرنشان کرد: رفتار نامناسب هیات امنا با اعتراض‌های‌ ما روبه‌رو شد، چرا که آن‌ها حق دخالت در این‌گونه موارد را ندارند و نمی‌توانند به دلیل شلوغی، مسجد را به خانواده‌ای ندهند. پس از این اتفاق، به آقای کفاشیان (رییس فدراسیون فوتبال) که در همسایگی‌مان زندگی می‌کند و رابطه خوبی با هیات امنای مسجد دارد، موضوع را گفتیم، اما ایشان هم در کمال ناباوری نتوانستند کاری کنند و خودشان هم از این رفتار هیات‌امنا به‌شدت متاسف شدند. پس از این پیگیری‌ها، متوجه شدیم اگر برگزاری مراسم در مسجد «بلال» را لغو نمی‌کردیم و به نوعی یک مراسم عمومی در آن مکان برگزار می‌شد، می‌توانستیم مراسمی خصوصی و خانوادگی را در مسجد جامع برگزار کنیم.

  این بازیگر سینما افزود: برای مدیریت مسجد جامع شهرک غرب متاسفم. واقعا باید ابراز تاسف شدیدم را از اینکه هیات امنایی به خودش اجازه دخالت در امور مسجد را داده و تصمیم می‌گیرد که آن مکان را در اختیار خانواده‌ای قرار ندهد، ابراز کنم. اگر واقعا آن‌ها به فکر این هستند که مراسم‌ ختم‌شان شلوغ نشود، نباید در شهرک غرب مسجد می‌زدند.

  داودنژاد در پایان با تاکید بر اینکه هیچ مراسمی برای عسل بدیعی در مسجد جامع شهرک غرب برگزار نمی‌شود، تصریح کرد: به عنوان کسی که این راه را رفته، به هنرمندان می‌گویم که یا برای برگزاری مراسم‌ به مسجد جامع شهرک غرب نیایند و یا اینکه نام خود و خانواده‌شان را به عنوان یک هنرمند اعلام نکنند و با دروغ مسجد را بگیرند!

  او بلافاصله پس از این گفت‌وگو، اعلام کرد: با پیگیری‌های خانواده بدیعی و با مشورت همکاران، متوجه شدیم که مراسم‌ زیادی برای هنرمندان در مسجد «نور» تهران برگزار شده و ما نیز به دلیل فضای بزرگ و محل پارک مناسب خودرو، این مسجد را برای مراسم ختم زنده‌یاد عسل بدیعی انتخاب کردیم.

  براساس اعلام خانواده‌ی عسل بدیعی، مراسم تشییع پیکر او، یکشنبه 18 فروردین‌ماه ساعت 9:30 از مقابل تالار وحدت برگزار می‌شود.
   

   

  ویرایش شده توسط شبنم جون در تاریخ ۱۸/۱/۱۳۹۲   ۱۱:۳۳
 • leftPublish
 • ۱۱:۳۴   ۱۳۹۲/۱/۱۸
  avatar
  شبنم جون
  کاربر فعال|634 |788 پست

  قلب‌ عسل‌ بدیعی‌ در‌ سینه‌ این‌ مرد‌ می‌تپد‌

  کافه سینما مینویسد: پیوند اعضای عسل بدیعی شامل دو کلیه، کبد و قلب این بازیگر امروز در بیمارستان مسیح دانشوری تهران انجام شد.
  قلب عسل بدیعی(بازیگری که در بودن یا نبودن نقش یک بیمار نیازمند به قلب را بازی می کرد) اکنون در بدن فردی به نام  محمدرضا وهاب نژاد می تپد. 
    
  وی در گفتگو با خبرنگاران درباره این پیوند گفت: قلبم را تقریبا شش سال پیش عمل کردم و به علت پارگی بطن و مشکل فشار خونی که داشتم دکترها اعلام کردند که باید پیوند صورت بگیرد و از درگاه خدا برای عسل بدیعی رحمت آرزو می کنم.

  ویرایش شده توسط شبنم جون در تاریخ ۱۸/۱/۱۳۹۲   ۱۱:۳۵
 • ۱۴:۵۶   ۱۳۹۲/۱/۱۸
  avatar
  Nanayi joon
  پنج ستاره ⋆⋆⋆⋆⋆|4285 |6357 پست
   پدر عسل بدیعی:
  پدر زنده‌یاد عسل بدیعی صبح امروز در مراسم تشییع پیکر دخترش گفت: با کاری که عسل کرد حالا اعضای بدنش در وجود ۷ نفر زنده است و من با این کار هفت فرزند دارم.
  به گزارش خبرنگار مهر، مراسم تشییع پیکر عسل بدیعی صبح امروز ۱۸ فروردین‌ماه مقابل تالار وحدت با حضور جمعی از هنرمندان و مردم برگزار شد.
  در ابتدای این مراسم ستاره اسکندری بازیگر سینما و تئاتر با خواندن قطعه شعری گفت: هیچکدام از ما رفتن عسل را باور نداریم. با اینکه هر مرگ اشارتی است به حیاتی دیگر، اما دلم می‌خواست خانواده عسل و غزل خواهر او را امروز از نزدیک نمی‌دیدم. شاید باورتان نشود حرف کم می‌آورم. آرامش و صبر برای خانواده وی طلب می کنم. او با کاری که کرد نشان داد که چه روح بزرگی دارد. جای او همیشه بین ما خالی است ولی می‌دانیم که او تا همیشه در کنار ما است.
  در ادامه پدر زنده‌یاد عسل بدیعی افزود: سلام به این همه معرفت. من از همه شما که امروز برای تسلی من و خانواده‌ام اینجا هستید تشکر می‌کنم. قدرت حرف زدن ندارم. دست‌های همه شما را می‌بوسم. شما امروز برای تسلی خاطر من، شیرین (مادر عسل بدیعی)، غزل و رضای عزیز اینجا هستید. او ۱۷ سال از عمر خود را در جمع هنرمندان گذراند. او در فیلم “بودن و نبودن” کار خود را در سینما آغاز کرد به تبع این بازی در چنین فیلمی روش انسانی اهدای عضو را پیشه کار خود قرار داد که در صورت بروز حادثه‌ای بتواند اعضای خود را هدیه کند. می‌دانید که با مرگ عسل چه حادثه‌ای بر ما رخ داده است اما اجزای بدن او امروز در وجود ۷ بیمار نیازمند جای گرفته است و من حالا هفت فرزند دیگر دارم. این برای من افتخار است. روحش شاد و یادش گرامی.
  در ادامه سیروس الوند گفت: امروز مجلس باشکوهی برگزار شده است. ما هم روزی می رویم اما نمی دانیم آیا چنین چهره‌های داغداری برای ما هم می آیند یا خیر. سعادتی بود تا در فیلم “دست‌های آلوده” با وی همکاری کنم.
  وی افزود: من واقعاً از ته دلم می گویم عسل بدیعی سرشار از زندگی و دختری پاک، منظم و نجیب بود. او به واقع بوی خانواده می‌داد. این دختر عمر زیادی در سینما نکرد و تلویزیون او را ربود اما کارهای بدیعی برای همه ما خاطره به جای گذاشت. حالا عسل بدیعی در وجود دیگران تکثیر شده است.
  در ادامه رضا داودنژاد که با همسرش غزل بدیعی در مراسم حاضر شده بود، گفت: خیلی شرایط سختی است. اتفاقاتی را که در این یک سال گذشته برای ما رخ داد تنها توانستیم با همراهی شما بگذرانیم. همدردی شما برای من در آن شرایط بیماری و حالا هم برای خانواده بدیعی تسلی بزرگی است.
  وی ادامه داد: ما چند روز عجیبی را گذراندیم. جدا از تمام حاشیه‌ها، با اتفاقات عجیبی در این چند روز روبرو شدیم. سه روز پیش آرام آرام از عسل بدیعی عزیز چیزهایی به دست ما رسید که برای خود ما هم جالب بود. حتی ما برخی از یادداشت‌های عسل بدیعی برای پدر و مادرش را هنوز نخوانده‌ایم. او یک دفترچه یادداشت داشت که روز اول فروردین در آن مطلبی نوشته بود. امروز من و غزل تصمیم گرفتیم آن را برای شما بخوانیم. البته من به زودی تصویر این یادداشت را که با دست‌خط وی است در اختیار سایت‌ها قرار می‌دهم.
  غزل بدیعی در ادامه گفت: ممنون که آمدید. کاش عسل هم امروز اینجا بود و می‌دید که چه جمعیتی برای بدرقه او آمده‌اند.
  بدیعی در آخرین یادداشت به‌جا مانده از او: می‌دانم امسال سال من است
  در بخشی از این یادداشت که توسط غزل بدیعی خوانده شد، آمده بود: سال ۹۲ شد و در این گذر عمر چیزی قسمت همه ماست. حالا ۳۶ سالم است، دهه ۳۰ هم گذشت با سرعت مثل همه چیز همچون دهه ۲۰٫ شش سال را در رکود بودم. حالا می توانم مسلط باشم. ضعف درونی ام رنگ باخته است. اشتباه زیاد کرده‌ام. اشتباه زیاد دیده‌ام، اشتباه ارزش دادم و اشتباه بی‌ارزش کردم اما مهر خدا خواست که هنوز سالمم، توانمندم، ریشه دارم، جوانم، زیبایم، پسری دارم، عشق و مهر، خانواده‌ای مثل گوهر ناب و دوستانی مثل برگ گل و دنیایی که هر روزش واقعه است. حالا انرژی خفته‌ای دارم برای رسیدن به زندگی. تمام توانم امسال بر این است که شگفتی بیافرینم، شگفتی‌ای که پسرم “جانیار” و خانواده‌ام به آن افتخار کنند. من می دانم امسال سال من است.
  رضا داودنژاد در ادامه افزود: این یادداشت خود عسل بود که قطعاً تصویر آن را منتشر خواهم کرد.
  پسر عسل بدیعی: دلم برای مادرم تنگ می‌شود
  جانیار عرب‌نیا پسر عسل بدیعی در ادامه گفت: از مادرم تشکر می کنم به خاطر کارهایی که برای من کرد. اگر او نبود من هم نبودم. او همه کار برای من کرد، حتی کارهایی را که دوست نداشت. حالا از همه بیشتر دوستش دارم دلم برایش بیشتر تنگ می شود. می‌دانم خوشحال است و اگر قرار باشد برگردد، اینجا برایش مثل زندان است. می خواستم جلوی همه شما از او تشکر کنم و قول می دهم کاری کنم که راضی باشد.
  فریبرز عرب نیا در ادامه بیان کرد: سلام به همه شما و از حضورتان تشکر می کنم. به دلیل ازدحام زیاد شاید کسی حواسش نباشد بهتر است به کوچکترها و خانم ها توجه کنیم.
  احمد میرعلایی مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در پایان گفت: بهتر است کسانی که اسم هنرمند را انتخاب می کنند به این نام وفادار باشند. عسل بدیعی از جمله این افراد بود من خاطرات خوب و حرفه ای با وی داشتم. ما در سریال “تا صبح” با هم همکار بودیم او روحیه حرفه ای داشت به دلیل اینکه باید کار را به پخش می رساندیم او در دو شیفت کار می کرد.
  وی افزود: خیلی از هنرمندان می گویند ما باید امروز اینجا همدیگر را ببینیم این مهم نیست موضوعی که اهمیت دارد این است که همه ما بتوانیم در زندگی مان به خواسته هایمان برسیم. عسل بدیعی علاقمند بود اعضای بدن خود را در اختیار افراد نیازمند بگذارد او امروز به این خواسته خود رسیده است فرقی نمی‌کند که آدم جوان بمیرد بلکه بهتر است کامل این دنیا را ترک کند. عسل بدیعی این گونه از بین ما رفت. من به نمایندگی از ریاست سازمان سینمایی، وزیر ارشاد و جامعه سینمایی به خانواده وی تسلیت می گویم. از همه مردم تشکر می کنم که امروز اینجا در بین ما هستند و حتی کسانی که می دانم از صبح در قطعه هنرمندان بهشت زهرا حضور پیدا کرده اند.
  در پایان شاهرخ طاهریان مجری مراسم یادداشت عزت‌الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما را به مناسبت درگذشت عسل بدیعی خواند و پیکر عسل بدیعی روی دستان مردم و علاقمندان به همراه خانواده وی به سمت قطعه هنرمندان بهشت‌ زهرا تشییع شد.

 • ۱۷:۵۹   ۱۳۹۲/۱/۱۸
  avatar
  لیلی
  کاربر فعال|95 |257 پست

  مرسی عزیزم از مطالبی که در اختیار گذاشتی.

  ویرایش شده توسط لیلی در تاریخ ۱۸/۱/۱۳۹۲   ۱۸:۰۲
 • برای شرکت در مباحث تبادل نظر باید ابتدا در سایت  ثبت نام  کرده، سپس نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید؛    (Log In) کنید.
موضوع قبل
موضوع بعد
آخرین پست های این تالار
آخرین پست های این بخش
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2024 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان