خانه
کاور امینی
امینی
عکس پروفایل امینی

تایم لاین


کاربران عزیز زیباکده سلام

ضمن تبریک به کاربر محترم و قدیمی "مهرنوش" برنده ی مسابقه ماهانه دی به اطلاع می رسانیم که سقف مجاز کسب امتیاز برای بهمن ماه در مسابقه ماهیانه 300 و در مسابقه فصلی 1000 امتیاز خواهد بود که از امروز اعمال می گردد، 

از کاربر عزیز و قانونمدار جدید سایت نازمین با پوزش همانطور که درپیام خصوصی روز جمعه توضیح داده شده اضافه امتیازات روزانه در مسابقه ماهیانه کسر می گردد ولی امتیاز ایشان برای مسابقه فصلی پابرجا خواهد بود.

برای همه ی اعضای محترم آرزوی موفقیت و لحظاتی پربار در زیباکده را دارم.

ارادتمند امینی.


+
نظرات کاربران:


کاربران عزیز زیباکده ای سلام

تا ساعتی دیگر اطلاعات تکمیلی در مورد مسابقه محتوایی جدید که یکم ماه آینده شروع خواهد شد در دسترس شما عزیزان قرار خواهد گرفت و همینطور پنل مسابقه، که برای تمرین و تست فعال خواهد شد، البته کلیه امتیازات تمرینی در ساعت 24 روز سی ام آذر ماه صفر شده و مسابقه آغار می شود، در این دوره 3 مسابقه ماهیانه و یک مسابقه فصلی فعال خواهند شد که هر عضو زیباکده حداکثر می تواند برنده ی یک مسابقه ماهیانه و مسابقه فصلی باشد، پس در صورت برنده شدن یک فرد در 2 مسابقه ماهیانه، جایزه در ماه دوم به نفر بعدی تعلق خواهد گرفت.

امروز شما در جریان جوایز نیز قرار خواهید گرفت، برای همه ی شما عزیزان آروی موفقیت می کنم.


+
نظرات کاربران:


کاربران عزیز زیباکده سلام

 خوشحالم که امروز با یک خبر خوب در خدمت شما هستم. همانطور که قول داده بودیم، مسابقه جدید محتوایی زیباکده از اول دی ماه امسال  شروع خواهد شد.

این مسابقه همزمان در دو فاز پیگیری میشود. یکی مسابقات ماهانه و به طور همزمان یک مسابقه کلی برای فصل زمستان. به این ترتیب که در پایان هر ماه یک جایزه ارزنده به کاربری که بیشترین امتیاز را در همان ماه کسب کرده باشد اهدا خواهد شد و به طور همزمان یک مسابقه بزرگ برای فصل زمستان داریم که جایزه ویژه آن به فردی که بیشترین امتیاز را در طول سه ماه فصل زمستان بدست آورده باشد تقدیم خواهد گردید. لازم به ذکر است که امتیازات در ماه اول به طور مساوی هم در بخش ماهانه و هم فصلانه محاسبه خواهد شد. اما در ماه دوم ضریب امتیاز فصل 50% بیشتر از امتیاز ماه خواهد بود و در ماه سوم، ضریب امتیاز فصل 50% بیش از ماه دوم یعنی 75% بیش از ماه اول خواهد بود تا مسابقه فصلی تا روزهای پایانی هیجان خود را حفظ نماید.

همانطور که قبلا توضیحاتی داده شده است، این مسابقه بر روی دعوت از دیگران برای بازدید از زیباکده یا ثبت نام و فعالیت در آن متمرکز شده است. بنابراین هر کاربر زمانی که لاگین باشد به  لینک تاپیک ها به صورت اختصاصی شده برای خود یعنی یک آدرس برای هر تاپیک به ازای یک عضو دسترسی دارد و میتواند این لینکها را در اینترنت، شبکه های اجتماعی و پیام رسان با دوستان خود به اشتراک بگذارد. سپس ما با استفاده از یک ربات، به ازای هر ورود به تاپیک های زیاکده با لینک های اختصاصی شما، امتیازی برای صاحب لینک اختصاصی در نظر میگیریم. به یاد داشته باشید برای جلوگیری از اسپم کردن، هر لینک تاپیک مشخص توسط نرم افزار  چک میشود و تنها بار اول ورود به آن تاپیک توسط یک بازدید کننده مشخص محاسبه میگردد. (البته پس از گذشتن 12 ساعت بازدید مجدد توسط همان بازدید کننده از آن تاپیک بلامانع است و برای شما امتیاز به همراه خواهد داشت).

در ضمن در هر هفته یک سری تاپیک را به عنوان تاپیک های هفته معرفی میکنیم که در طول آن هفته بازدید دوستانتان از آن تاپیک با لینک اختصاصی شما، امتیاز ویژه و بیشتری در پی خواهد داشت. 

این لینک ها مشمول زمان نخواهند شد و هر تعداد لینک تاپیک های مختلف را که در اینترنت و یا شبکه های اجتماعی و پیام رسان به اشتراک بگذارید، هر زمان که روی هر کدام از آنها کلیک شود و منجر به بازدید از زیباکده بشود، امتیاز آن برای شما محفوظ خواهد بود.

ما برای سهولت در کار دو دکمه متفاوت در بالای هر تاپیک ایجاد کرده ایم. دکمه اول منحصرا اشتراک گذاری در تلگرام است ولی با کلیک بر روی دکمه دوم، آدرس اختصاصی شما به صورت اتوماتیک کپی خواهد شد و میتوانید هر جا که مایل باشید آنرا به اشتراک گذاشته و Paste  نمایید.

علاوه بر بخش تاپیک، در پنل کاربری شما بخشی برای آدرس اختصاصی شما از صحفه ثبت نام در نظر گرفته ایم که اگر آنرا برای دوستان خود بفرستید و دوستان شما از طریق همان لینک وارد شده و بلافاصله ثبت نام کنند و با تایید ایمیل ثبت نام خود را نهایی نمایند، امتیازی هم برای شما و هم برای دوستتان به عنوان خوش آمدگویی در نظر گرفته خواهد شد. همینطور اگر این فرد فعال بوده و پستی در زیباکده از خود به جای بگذارد نیز امتیاز ویژه ای هم برای شما و هم شخص دعوت شده توسط شما در نظر خواهیم گرفت.

 

جزییات امتیازات و توضیحات تکمیلی به زودی در دسترس شما قرار خواهد گرفت، زمستان پرهیجانی در زیباکده داشته باشید.

 

ارادتمند امینی.


+
نظرات کاربران:


گالری تصاویر
پروفایل1
تبلیغات
 
تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ و متعلق به سايت زیباکده بوده و استفاده از مطالب با ذکر و درج لینک منبع بلامانع است.
© Copyright 2021 - zibakade.com
طراحی و تولید : بازارسازان