آموزش ترکیب رنگ مو

مقاله

فال 21 مرداد تا 28 مرداد

تعداد بازدید : 268 نفر
فروردین
نياز به نشان دادن واكنش هاي شديد نيست. كافي است محدوديت هاي خود را با ديگران در ميان گذاشته و سپس دست به كار شويد. در حال حاضر بين رؤياهاي رنگارنگ و واقعيت هاي زندگي گير افتاديد، از آمادگي هاي لازم براي پشت پا زدن به نگراني هاي روزمره تان برخورداريد، اما هنوز هم نگران نقاط مبهمی هستيد كه براي ان پوشيده هستند، با نگرش مثبت مي توانيد اين نگراني را برطرف كنيد. فال 21 مرداد تا 28 مرداد

ارديبهشت
ممکن است با بیان افکار و احساساتتان به دیگران اجازه دهید که به راحتی وارد حریم خصوصیتان شوند. ریسک کردن در حال حاضر می تواند بین شما و دیگران موانعی را به وجود بیاورد. حس می کنید که دلتان می خواهد در مورد نیازهایتان حرف بزنید، بخصوص اگر آن ها به امور احساسیتان مربوط باشند. این روزها منطقی بودن برایتان تا حدی چالش برانگیز خواهد بود. بهتر است بیشتر به خود سخت بگیرید تا پشیمان نشوید.

این روزها احساس می کنید به جز موضوعات مهم و اساسی هیچ حرفی برای گفتن با دیگران ندارید. محدودیت های خود را تشخیص دهید، اگر شرایط جدید خود را بپذیرید، سد ها و موانع از سر راهتان کنار خواهند رفت و راهتان هموار می گردد. مشتاقید روی موضوعی تحقیق کنید که مدت هاست از آن فرار می کنید؛ هراستان نسبت به آن از بین رفته و مایلید دیگران نیز شنوندۀ نقطه نظرات و ایده هایتان باشند.

وقت زیادی برای انجام کارهای نیمه تمام قدیمی دارید. با وجود آن که از نظر احساسی و عاطفی سبک بال تر هستید، باز هم نمی توانید به راحتی به خواسته هایتان برسید. در مورد ارتباطی محبت آمیز در گذشته خودتان را گول نزنید، با خودتان روراست باشید تا به سادگی دریابید آن موقعیت از دست رفته است. اوقاتی را به صحبت در مورد موضوعاتی اختصاص دهید که ذهنتان را به خود مشغول کرده است.

از اطرافیانتان نیرو بگیرید. فرصت بسیار خوبی است تا در رشته جدید درسی یا هنری ثبت نام کنید. انگیزهای خود را تقویت کنید. شما از توانایی تطبیق ایده های جدید خود با ایده های قدیمی تان بدون آن که باورهایتان زیر سوال بروند، برخوردارید. این روزها چنان نگران آینده هستید که نمی توانید روی لحظه حال متمرکز باقی بمانید. خاطراتی که از گذشته در ذهن دارید بیشتر از مشکلاتی هستند که قرار است در آینده رخ دهند.

به جادوی گذر زمان اعتماد کنید، حضور شما موثر و کارآمد است. بحرانی را در لحظه مدیریت خواهید کرد، به جای تلاش مداوم برای کنترل داشتن بر همه ی مسائل و مدیریت همه چیز اجازه دهید شخص دیگری نیز عقاید و نظرات خود را بیان کند تا بتواند در به نتیجه رساندن برنامه بلند مدتی که در ذهن دارید یاریتان کند. پشت گوش انداختن مطلبی اصلا به نفعتان نیست.

اگر راهتان را نادرست انتخاب کنید طولی نخواهد کشید که خود را در میان اشتباهاتی مضحک غرق خواهید کرد. هیچ کاری به خودی خود درست نمی شود. درباره کاری که قولش را داده بودید تجدید نظر کنید و در مورد کاری که در حال حاضر نیاز به تلاش زیادی ندارد مذاکره و مشورت کنید. شما دقیقاً می دانید چه حرف هایی می خواهید به زبان بیاورید. موفقیت های مهم و چشمگیری کسب خواهید کرد.

در مورد مسائل کاری در حال حاضر برداشتن گام های بلند چندان راحت به نظر نمی رسد. به جای تلاش بیهوده برای تغییر این روند زمانی را به تفکر در مورد یافتن راهکارهای جدید اختصاص دهید. در رابطه با زندگی عاطفی تان عاقلانه تر رفتار خواهید کرد، حتی اگر دلیلش را ندانید. دیگران به شما به چشم راهنما نگاه می کنند، خوشبینی تان به آنها نیرو می دهد.

شما تصویر کاملاً واضح و روشنی از خواسته های خود دارید. بهتر است در حال حاضر آرزو های خود را به زبان نیاورید. مشکل شما این است که یکی از نزدیکانتان تمایل به همکاری با شما ندارد. گاهی بهتر است احساساتتان را در دل پنهان نگه دارید. افکارتان عاقبت شما را در مسیر درست هدایت می‌کند، اما باز هم نمی دانید برنامه ریزی های تان صحیح بوده است یا نه.

امکانات و اختیارات بیشتری به شما داده خواهد شد. برای برداشتن اولین قدم کافی است کمی بیشتر به حرف های دیگران توجه کنید. اجازه ندهید حرف دیگران شما را از کوره به در کند. از آن ها برای تقویت نیروی خود استفاده کنید. حساب آن چه را که به دیگران می دهید و آن چه را که از آن ها دریافت می کنید با دقت داشته باشید. لازم است این روزها جنبه احتیاط را رعایت کنید. می توانید موقعیتی را به فرصتی طلایی تبدیل کنید.

شما می خواهید احساساتتان بر پایه واقعیات شکل بگیرد. این روزها بیشتر از هر زمان دیگری جریانات احساسیتان گیجتان کرده، نگران نباشید هر چقدر بر میزان اطلاعاتتان افزوده شود احساساتتان نیز تغییر می کند. روی دیدگاه های خود پافشاری و سر سختی نکنید، دروازه های ذهتات را به روی دیدگاه های جدید باز بگذارید. واکنش هایتان نسبت به گذشته کمتر قابل پیش بینی خواهند بود.

تا زمانی که مجبور نشده اید، تصمیم بلند مدت و سرنوشت سازی نگیرید. شجاع و جسور باشید. خطر کمک به شخصی را بپذیرید. در مورد کارهایی که باید انجام دهید نظرات صحیح دارید و این باعث می شود که در محل کار و یا تحصیلتان به زودی به موقعیت مهمی دست پیدا کنید. نیاز های خود را بشناسید. به خودتان مغرور نشوید، در غیر این صورت برنامه ریزی تان در مورد برنامه های شخصی تان با نتیجه معکوس روبرو خواهد شد.


   0
نظرات کاربران : تعداد0
Share
برچسب ها : زندگی ,

مقالات مرتبط

نظرات کاربران
شما میتوانید بعد از ورود برای این مقاله نظر ثبت نمایید.
نظر شما :

 
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده