آموزش ترکیب رنگ مو

مقاله

فال 24 تیر تا 31 تیر

تعداد بازدید : 222 نفر
فروردین
در انجام کاری که در پیش دارید درنگ و شتاب نکنید، عشق و ایمان به تصمیمی که گرفته اید شما را بهتر و زودتر به هدف می رساند، شخصی با محبت بی اندازه شما را کلافه کرده است و شما فکر می کنید رفتار او نشان دهنده ی ضعف او در مقابل شما است، اشتباه می کنید، در یک بحث کاری انعطاف به خرچ دهید تا روز بهتری داشته باشید، وگرنه وارد یک بحث طولانی و فرسایشی خواهید شد. فال 24 تیر تا 31 تیر

ارديبهشت
کارهایی را که به شکست منتهی شده برسی کنید و علل شکست ها را بیابید تا گذشته را دوباره تکرار نکنید. به احساسات خود توجه کنید، کسی در حال تحریک احساسات عاطفی شماست و این می تواند ایجاد کننده روابطی باشد که شاید تا به حال به آن فکر هم نمی کردید. در هر حال این اتفاق برایتان خوشایند خواهد بود. در رابطه با مسائل مالی لازم است قناعت پیشه کنید.

در محیط کار مسئولیت پذیری شما باعث می شود که از طرف مدیران مسئولیت های دیگری به شما داده شود، آنها را رد نکنید. چند روزی به سفر می روید. درسفر خبرهای خوشی به شما خواهد رسید که شاید در تصمیمی که داشتید تغییری ایجاد کند. کسی از دست شما دلخور است، هر چقدر این کدورت و دلخوری کهنه شود بازگشت سخت تر می شود، دل او را بدست آورید، حتی اگر اشتباه کرده باشد.

کسی به شما مراجعه می کند که از شما تقاضای کمک دارد. اگر توانایی کمک کردن به او را دارید کمک کنید. ولی اگر این توانایی را در وجود خود نمی بینید او را با قول های بی خودی دلگرم نکنید. برای یک کار حقوقی ساده نیاز به مشاوره دارید. با کاری که به شما سپرده شده جدی برخورد کنید تا مجبور به عذرخواهی نشوید. رخدادی عاطفی برایتان پیش خواهد آمد، بی تفاوت از کنارش نگذرید.

کسی نمی تواند با احساسات شما بازی کند مگر اینکه شما خودتان این اجازه را به او داده باشید، این را شما بهتر از دیگران می دانید. ورزش کنید حتی اگر در حد یک پیاده روی ساده ی روزانه باشد. وقت آن رسیده که سلامت خود را در اولویت قرار دهید. در جمع ها حاضر شوید و خود را از دید دیگران پنهان نکنید. در نوشیدن زیاده روی نکنید که دستتان را رو می کند و این برایتان هیچ خوب نیست.

برای گرفتن جوابی بیش از حد خودتان را کلافه می کنید. این همه عجله فقط پشیمانتان می کند. چیزی که امانت گرفته اید را هر چه سریع تر به صاحبش برگردانید. تکلیف خود را با شخصی هر چه زودتر روشن کنید. روزگار همیشه آن طور که شما می خواهید پیش نمی رود. خودتان را با تغییرات و ناملایمات این روزها هماهنگ کنید. برای تغییر شغل به هیچ وجه زمان مناسبی نیست.

اگر در فکر انجام معامله ای هستید سعی کنید آن را به تعویق بیاندازید، چون با شرایط موجود این معامله به نفع شما نخواهد بود. پیش از هر عملی پاسخ شخصی که به انتظار شما نشسته است را بدهید. هرچقدر بیشتر ببخشید بیشتر دریافت می کنید. دست کسی که برای کمک به سوی شما دراز شده پس نزنید. در رابطه با مسئله ای کاری موفقیت دلپذیری برای شما در حال رخ دادن است.

هرچه می شنوید باور نکنید، ممکن است گاهی مردم برای رسیدن به خواسته هایشان کمی دروغ چاشنی حرف هایشان کنند. از جزئیات غافل نباشید که شما را به جواب سوالی که در پی آن هستید خواهد رساند.ا گر می خواهید عزیز باشید با کوچک ترها مهربان تر و برای بزرگترها احترام بیشتری قائل باشید. منتظر دریافت یک حکم یا مدرک هستید، فعلاً صبور باشید.

خریدی خواهید کرد که خوشحالتان می کند. این روزها تحت تأثیر پیشنهاد جدیدی که به شما شده گیج و نگران هستید. این پیشنهاد می تواند در رابطه با یک موضوع کاری و یا یک مسئله ی احساسی باشد که موجبات پیشرفت و خلاقیت شما را فراهم می سازد. به زودی پیامی را دریافت می کنید و مرحله ی جدیدی از یک ارتباط را تجربه خواهید کرد. از یک اتفاق غیر منتظره شاد و مسرور خواهید شد

وضعیت ویژه پیش آمده آمادگی شما برای کار مداوم را مطالبه می کند، هم اکنون زمان آن رسیده که تمام تلاش ها و انرژی های خود را صرف انجام کاری کنید که نسبت به آن احساس مسئولیت و ضمناً اشتیاق دارید. در جهت پیشرفت کارتان شخصی در کنار شما خواهد بود که هم بسیار خلاق است و هم روح بزرگی دارد. تغییری شیرین و تازه در زندگیتان به وقوع پیوسته که تأثیر بزرگی روی شما دارد.

ظاهر به اصطلاح جدی شما دیگران را به اشتباه می اندازد. اگر از کسی خوشتان آمده بهتر است روی لبخند زدنتان کار کنید. در محیط کار این هفته به شدت مراقب حرف زدنتان باشید. مبادا اشتباه جبران ناپذیری مرتکب شوید. شخصی یک دنده و لجباز در اطرافتان هست که به شدت کلافه تان می کند. شما از لحاظ آداب همیشه با نزاکت هستید، بهتر است با حفظ احترام او را از دور و برخود دور کنید.

شما ذاتاً اجتماعی و همیشه دور و برتان شلوغ است. اما این اواخر ترجیح می دهید تا حد ممکن از شلوغی و حواشی به دور باشید. این روزها افکاری در سر می پرورانید که به نظر دیگران اصلاً عملی نیستند. واقعیت اینجاست که شما اگر بخواهید کاری را انجام دهید، هیچ مانعی جلودارتان نیست و رؤیاهایتان مرز ندارد. روحیه خود را حفظ کنید و به عقب بر نگردید. حواستان به دوستانتان باشد.


   0
نظرات کاربران : تعداد0
Share
برچسب ها : زندگی ,
نظرات کاربران
شما میتوانید بعد از ورود برای این مقاله نظر ثبت نمایید.
نظر شما :

 
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده