آموزش ترکیب رنگ مو

خانه و دکوراسیون

 • کمدتان را در 15 دقیقه مرتب کنید
  اگر شما همیشه از تمیز کردن کمدتان طفره می روید، چون فکر می کنید وقت زیادی می گیرد، اصلاً نگران نباشید! شما می توانید کمدتان را در 15 دقیقه یا کمتر تمیز کنید و این باعث می شود که شما پر انرژی تر و با حس بهتری هفته اتان را شروع کنید.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  8850
  4 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۲/۳۱
 • بامبو و روش نگهداری آن
  این گیاه زیبا مدتی است که مهمان همه خانه ها است ، با اندازه های مختلف.ولی در بیشتر مواقع برگ های بامبو زرد می شوند و از بین می روند.در اینجا نکاتی برای نگهداری بامبو به شما می گوییم.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  4817
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۲/۲۹
 • بونسای و نکات نگهداری آن
  بونسای یک درخچه کوچک است که جدیدا به عنوان گیاهان آپارتمانی در خانه ها استفاده می شود ولی یک مشکل بزرگ وجود دارد و آن نگهداری آن است.بیشتر کسانی که بونسیای را می خرند ، بعد از یک ماه آن را از دست می دهند و با توجه به قیمت آن به صرفه نیست که هر چند وقت یکبار یک بونسای خرید.در اینجا چند نکته برای نگهداری آن به شما پیشنهاد می دهیم تا بتوانید به مدت طولانی این درخچه زیبا را نگهداری کنید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3571
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۳/۱/۲۶
 • هفت راه عالی برای تمیز نگه داشتن آشپزخانه تان
  این روز ها همه مشغول خانه تکانی هستند.یکی از بخش های خانه که وقت زیادی برای تمیز کردن آن صرف می شود ، آشپزخانه است.برای همین سعی می کنیم این قسمت خانه را تمیز نگه داریم تا کمتر لازم باشد آن را تمیز کنیم.در اینجا چند روش برای تمیز نگه داشتن آشپزخانه به شما معرفی می کنیم.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  5982
  3 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۲۴
 • چگونه دقیقه 90 خرید شب عید انجام ندهیم
  3 هفته تا عید باقی مانده است و همه به فکر خریدهای شب عید هستند.از لباس و کیف و کفش تا خرید کادو و عیدی برای عزیزانمان و خرید آجیل و شیرینی و وسایل سفره هفت سین.در این میان کارهای روزانه همیشگی سر جای خود است و باید فکری هم برای خانه تکانی کرد.برای همین ما تصمیم گرفتیم چند راه حل به شما پیشنهاد دهیم تا امسال خرید خود را برای لحظه آخر قرار ندهید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2309
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۷
 • برق انداختن منزل با سرکه در شب عید
  برای از بین بردن لایه های رسوبی شیر آب و سماور و کتری بهتر است کمی سرکه و لیموترش به سطح مورد نظر مالیده و با برس قسمت های موردنظر را تمیز کنید
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3348
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۶
 • 5 ایده جالب برای پرده اتاق خواب
  آیا در فکر ایجاد تغییر در اتاق خوابتان هستید؟ آیا از تغییراتی که تا کنون ایجاد کرده اید راضی نیستید؟ خب بهتر است بدانید که راز یک تغییر شگفت انگیز پرده های اتاق خواب است. پرده ها نقش اساسی در زیبایی یک اتاق خواب دارند. در ادامه می توانید نکاتی در مورد انتخاب پرده اتاق خواب بخوانید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  5505
  2 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۲/۴
 • بایدها و نبایدهای شستن لباس ها
  شستن لباس ها یکی از کارهای خانه است که باید در آن دقت شود چون اگر اشتباهی در آن شود باعث آسیب به لباس ها می شود که خیلی از آنها جبران پذیر نیست .در اینجا ما به شما چند باید و نباید در مورد شستن لباس ها می گوییم تا با خواندن آنها کمتر دچار مشکل شوید.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2391
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۱/۹
 • روش صحیح در استفاده از چاقو
  همیشه در آشپزخانه انواع چاقو وجود دارد ولی ما همیشه از یک چاقو که به آن عادت کردیم ، استفاده می کنیم.در این مقاله چند نکته برای استفاده صحیح از چاقو را به شما آموزش می دهیم.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  1560
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴
 • 12 ابزاری که باید در آشپزخانه داشته باشید
  آشپزخانه مهمترین قسمت هر خانه است. خانه بدون آشپزخانه کامل نیست. از آنجایی که خانم خانه باید سه وعده غذا تهیه نماید، زمان زیادی را در آشپزخانه به سر می برد. در اینجا ابزارهایی که باید در آشپزخانه در دسترستان باشد را با هم بررسی خواهیم نمود.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  2055
  1 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۹/۱۲
 • چگونه از رنگها در خانه استفاده کنید؟
  حس خوشایندی که در خانه تان دارید آنجا را برایتان دوست داشتنی می کند. پس عاقلانه و منصفانه است که برای رنگ آمیزی خانه تان خوب فکر کنید و از رنگهای زیبا و مناسب استفاده نمایید. خب اما چگونه رنگ مناسب را انتخاب کنید؟ در اینجا چند نکته در مورد نحوه انتخاب رنگ برای خانه را با هم مرور خواهیم کرد.
  تعداد نظر:  1
  تعداد بازدید:  2804
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۹/۱۰
 • طراحی دکوراسیون منزل با رنگ مشکی
  مشکی به دلیل اینکه رنگ خنثی‌ است همیشه در اکثر ترکیب ها از آن استفاده میکنند و رنگ مورد علاقه اکثر دکوراتور هاست، همیشه رنگ مشکی وقتی با رنگ های طلایی، نقره ای، مسی و رنگ صورتی ترکیب میشود جلوه خیلی زیادی میدهد
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  3623
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۸/۴
 • 11 نکته برای داشتن یک آشپزخانه ایمن
  احتمال وقوع حادثه در آشپزخانه در مقایسه با دیگر مکانهای خانه بیشتر است. خانم ها باید آگاهی لازم در مورد اقدامات ایمنی در آشپزخانه را داشته باشند مخصوصا زمانی که در خانه کودک یا حیوان خانگی نگه می دارند. در اینجا نکات ایمنی که باید در آشپزخانه رعایت کنید را مرور خواهیم کرد.
  تعداد نظر:  0
  تعداد بازدید:  1964
  0 like
  تاریخ : ۱۳۹۲/۶/۱۸
دریافت آخرین مطالب زیباکده از طریق ایمیل
زیباکده